SMS kredīts

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

SMS kredīts ir ātro kredītu forma, kuru iespējams saņemt ar īsziņas palīdzību. Lielākajā daļā gadījumu, kredīta ņēmējs var iegūt aizdevumu īsziņas veidā nosūtot kredīta pieteikuma anketu. Īsziņai ir jāsatur noteikti dati, kurus kredītiestāde izmanto, lai pieņemtu lēmumu par kredīta piešķiršanu vai pieteikuma noraidīšanu. SMS kredīts ir, iespējams, ātrākais no veidiem, kā iegūt īstermiņa aizdevumu, jo pieteikties aizdevumam ir iespējams no jebkuras vietas. Katrs gadījums ir savādāks, taču labvēlīgos apstākļos ir iespējams iegūt vēlamo summu pat dažu minūšu laikā.

Šis kredīta veids ir piemērots ārkārtas situācijām, kad ātri ir nepieciešama nauda kādu izdevumu segšanai vai pirkuma veikšanai. SMS kredīti tradicionāli ir ātrie aizdevumi, kuri debitoram ļauj aizņemties salīdzinoši nelielas naudas summas uz salīdzinoši īsu laika periodu. SMS kredīti parasti tiek piešķirti summām no 5-700 € un laika periods, kurā tie ir jāatmaksā, lielākajā daļā gadījumu ir līdz 30 dienām.

Pirmais SMS kredīts

Pirmo reizi aizņemoties SMS kredītu ir nepieciešams reģistrēties un izveidot profilu izvēlētā aizdevēja mājaslapā, taču, ja Tu nākotnē izvēlēsies aizņemties no konkrētā SMS kredītu aizdevēja atkārtoti, tad šis process būs iespējams ar SMS starpniecību.

Savā būtībā, SMS kredīts ir tas pats, kas ātrais kredīts internetā, jeb online. SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, kurš parasti tiek izmantots ārkārtas situācijām vai neparedzētiem izdevumiem. Izēloties sev piemērotāko kredīta veidu, kreditoru un atmakas termiņu, ir svarīgi izvērtēt situācijas kopbildi. Tākā SMS kredītiem un ātrajiem interneta kredītiem, tipiski, ir augstas atmakas procentu likmes, 10% un pat augstākas likmes, tad der izvērtēt, vai cita veida kredīts Tev nebūs izdevīgāks konkrētajā situācijā. Monni.lv ir apkopota informācija gan par īstermiņa aizdevumiem, gan ilgtermiņa aizdevumiem un mēs vēlamies Tev palīdzēt izvēlēties vislabāko risinājumu, lai nodrošinātu Tev vislabāko risinājumu situācijām, kad personīgās finanses nespēj segt visus izdevumus un nepieciešamības.

Vienīgais veids, kā SMS kredīts savā būtībā atšķiras no ātrā kredīta internetā ir veids, kā kredīta pieteikums tiek aizpildīts. Ja esi jau reģistrēts pie kāda no SMS kredītu izsniedzējiem, tad kredītu Tu vari pieteikt ar vienas īsziņas palīdzību. Arī summas, ko iespējams aizņemties no SMS kredītu izsniedzējiem ir mazākas, nekā tās, ko piedāvā ātro interneta kredītu izsniedzēji un tieši tāpēc mēs vairākkārt atgādinām, ka kredīta apjoms, aizdevējs un Tavas iespējas atdot kredītu norunātajā termiņā ir ļoti svarīgi izvērtēt PIRMS Tu iesaisties sadarbībā ar kādu konkrētu aizdevēju. Pārskatu pār dažādajiem kredītu veidiem, kurus Monni.lv Tev piedāvā salīdzināt, Tu vari atrast šeit.

Ja Tu esi apsvēris visas iespējas un risinājumus kredītu dažādo veidu sakarā un izvērtējis, kurš kredīta veids ir visērtākais risinājums tieši Tavā situācijā, tad ļauj Monni.lv palīdzēt Tev izvēlēties visizdevīgāko piedāvajumu ar vislabākajiem noteikumiem. Raksta turpinājumā Tu vari iepazīties ar situāciju aprakstu, kurās SMS kredīts ir vislabākais risinājums, kā arī raksta noslēgumā mēs esam Tavai ērtībai sagatavojuši aprakstu SMS kredīta iegūšanas procesam, kurā mēs Tevi iepazīstināsim ar katru soli SMS kredīta iegūšanas procesā, lai Tev atvieglotu kredīta ņemšanas procesu. Kad jūties gatavs lēmuma pieņemšanai, tad liec lietā Monni.lv, lai salīdzinātu visus SMS kredītu piedāvājumus!

Ja šī ir pirmā reize, kad Tu vēlies saņemt SMS kredītu, tad atceries, ka daudzi SMS kredītu izsniedzēji piedāvā iespēju jauniem klientiem pirmo SMS kredītu saņemt bez procentiem. Bezprocentu, jeb bezmaksas kredīti ir k

Kad SMS kredīts ir vispiemērotākais?

SMS kredīts ir ātrais kredīts, kas ir piemērots situācijās, kad vēlies aizņemties ātri un uz īsu laika periodu. SMS kredīti ir vispiemērotākie neparedzētām situācijām, kad Tev steidzami ir nepieciešams apmaksāt kādu rēķinu vai steidzami iegādāties kādu preci. Neskatoties uz to, ka SMS kredītu ir iespējams nokārtot īsā laika periodā, ir vērtīgi atcerēties, ka SMS kredīts būs arī jāatmaksā īsā laika periodā (līdz 30 dienām) un tieši tāpēc ir svarīgi izvērtēt aizdevuma nepieciešamību un Tavu spēju atdot kredītu norunātajā laika periodā. Kredīta neatmaksāšana norunātajā laikā var rezultēties augstos soda procentos un sabojātā kredītvēsturē.

Saņemt SMS kredītu ir ļoti vienkārši, jo ja Tev jau ir profils aizdevēja mājaslapā, tad Tu vari aizņemties nosūtot vienu SMS un saņemt naudu dažu minūšu laikā. Šis aizņēmuma veids var būt tieši tas, kas Te vajadzīgs, ja negaidot esi nonācis grūtā finansiālajā situācijā un Tev ir jānomaksā negaidīts reķins vai arī steidzami ir vajadzīgs veikt kādu pirkumu. SMS kredīts var būt izdevīgs risinājums, ja zini, ka kreditora pakalpojumus var nākties izmantot atkārtoti un Tev ir svarīga iespēja aizņemties ātri un efektīvi, bez vajadzības noformēt kredīta pieteikumu internetā. SMS kredīts ir vienīgais aizņēmuma veids, ko Tu vari noformēt ar SMS palīdzību un Tev nebūs jāaizpilda jauna pieteikuma anketa kreditora mājaslapā vai jāierodas kreditora klientu apkalpošanas centrā personīgi.

Kā noformēt SMS kredītu?

Lai sāktu SMS kredīta noformēšanas procesu, Tev ir jāsāk ar pareizā kreditora izvēli. Izvēlēties visizdevīgāko SMS kredīta izsniedzēju Tev var palīdzēt Monni.lv. Kad esi izvēlējies vispiemērotāko SMS kredītu savām vajadzībām, dodies uz kreditora mājaslapu un reģistrējies un izveido savu profilu.

Kad esi izvēlējies kreditoru un atradis kreditora mājaslapu, tad pārējie procesa soļi lielākajā daļā gadījumu ir sekojoši (procesa nianses var atšķirties atkarībā no katra individuālā kreditora):

  • Izveido profilu izvēlētā kreditora mājaslapā, tradicionāli šis process notiek reģistrējot savus persondatus, kā arī bankas kontu. Tipiski konkrētie personas dati, kas jāievada kreditora mājaslapā ir Tavs vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa nummurs, e-pasta adrese un izvēlētā parole.
  • Kad būsi reģistrējis savus datus kreditora mājaslapā, kredītiestāde Tev nosūtīs SMS, lai apstiprinātu Tevis norādīto mobilā tālruņa nummuru, kuru Tev vajadzēs ievadīt kreditora mājaslapā, lai apstiprinātu sava profila reģistrāciju.
  • Ja tas tiek prasīts, nosūti aktivizācijas maksu uz kreditora kontu. Šī aktivizācijas maksa parasti ir 0,01 € un kreditors izmanto šo informāciju, lai apstiprinātu, ka esi norādījis pareizos persondatus un bankas konta informāciju.
  • Kad kreditors ir apstiprinājis Tava profila informāciju, tad Tu vari saņemt savu pirmo SMS kredītu nosūtot kreditoram pareizi noformētu SMS ar naudas summu, kuru vēlies aizņemties, Tavu paroli un kredīta atmaksas termiņu.
  • Ja Tev uz doto mirkli nav nepieciešamības aizņemties, bet zini, ka nākotnē šāda situācija var rasties, tad zini, ka pēc reģistrācijas kreditora mājaslapā, Tu vari tikt pie ātra aizņēmuma jebkurā vietā ar vienu SMS. Kredītiestāde veiks Tava pieteikuma apstrādi, izejot no informācijas Tevis nosūtītajā SMS un Tava profila viņu mājaslapā, un apstiprināšanas gadījumā Tu vari saņemt savu SMS kredītu pat dažu minūšu laikā.

Ierobežojumi un kritēriji

Neskatoties uz to, ka SMS kredītu pieprasīšana un saņemšana var noritēt dažu minūšu laikā, ir jāņem vērā, ka ne katra privātpersona atbilst kritērijiem, lai varētu saņemt SMS kredītu. Kredītu kompānijas, kā ar jebkuru citu kreītu, izskata un izvērtē katras personas pieteikumu kredītam un, ja persona neatbilst visiem kredīta izsniegšanas noteikumie, var to arī atteikt. Lai varētu reģistrēties un saņemt aizdevumus no SMS kredītu kompānijām kredīta ņēmējam ir jāatbilst rindai prasību, kurus pieprasa konkrētais kredītdevējs. Kā ar jebkura cita veidu kredītu un aizņēmumu, nebanku aizdevēji paši nosaka ierobežojumus un kritērijus personām, kas var saņemt kredītu.

Šie ierobežojumi un prasības ir balstīti uz dažādiem riska faktoriem, ko kredītdevējs izvērtē pirms naudas aizdošanas, lai pēc iespējas lielākā mērā spētu nodrošināt kredītu izsniegšanu tikai personām, kuras tiek izvērtētas par apzinīgām un spējīgām atdot aizņēmumu norunātajā laikā. Standarta prasības no jebkura kreditora puses parasti iekļauj sekojošos nosacījumus: personai ir jābūt Latvijas valsts pilsonim (ir gadījumi, kad var iztikt ar oficiāli apstiprinātu uzturēšanās atļauju), jābūt aktīvam mobilā tālruņa nummuram, aktīvam kontam kādā no Latvijas komercbankām, kā arī jāspēj apliecināt regulārus ienākumus. Bez šiem standarta ierobežojumiem SMS kredītiem tipiski ir sekojošie ierobežojumi:

  • Vecums

Kredīti tiek izsniegti tikai personām no 18 gadu vecuma. Vislielākās un labākās izvēles iespējas starp dažādiem kreditoriem gan būs personām vecumā no 20-70 gadiem. Ne visi SMS kredītu devēji aizdot naudu personām no 18-19 gadu vecumam, taču nav arī tā, ka dabūt kredītu šai vecumā ir neiespējami. Iespējas ir, taču tās ir nedaudz ierobežotākas. Tas pats attiecas arī uz personām, kas ir vecākas par 70 gadiem. Ne visi kredītu izsniedzēji aizdot naudu personām, kas ir pārsniegušas šo vecumu, taču, gluži kā tas ir 18 un 19 gadus vecām personām, tad iespējas ir atrodamas, taču izvēles iespējas var būt ierobežotākas, nekā personām 20-70 gadu vecumā.

  • Aizņēmuma summa

Kā jau iepriekš minējām, SMS kredīti tradicionāli ir pieejami tikai salīdzinoši mazām summām. Parasti aizņēmuma summa ir robežās 5 – 2000 €. Ja Tev ir nepieciešama lielāka summa par 1000 € vai 2000 €, tad Tev visvērtīgāk būtu apsvērt kādu citu no pieejamajiem kredītu veidiem.

  • Aizdevuma atmaksas termiņš

Apsverot SMS kredīta iespējas ir jāatceras, ka SMS kredīti tipiski ir jāatmaksā salīdzinoši īsā laika periodā un Tev būtu rūpīgi jāizvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu norunātajā laikā. Visbiežāk SMS kredītu izsniedzēji vēlas, lai Tu atmaksātu kredītu 30 dienu laikā. Ir uzņēmumi, kuri piedāvā SMS kredītu aizņemties līdz pat vienam gadam, taču atceries, ka tas var nozīmēt, ka aizņēmumu var nākties daudzkārt pārmaksāt augsto aizņēmuma procentu dēļ. Pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē, cik ilgs laiks Tev būs nepieciešams, lai aizņemto summu un procentus spētu atmaksāt. Ja Tu vēleis aizņemties uz laiku, kas ir ilgāks par 30 dienām, tad Tev ir vērts apsvērt kādu no citām kredītu iespējām, kuras ir izdevīgāk atdot ilgākā laika periodā.

  • Kredītvēsture

Tavai kredītvēsturei ir nosakoša loma, ja vēlies dabūt kredītu, šis punkts attiecas gan uz SMS kredītiem, gan arī pārējiem kredītu veidiem. Ja Tev ir slikta, sabojāta vai negatīva kredītvēsture, tad saņemt jebkāda veida kredītu var būt grūti. Lielākā daļa banku un nebanku aizdevēju ļoti skeptiski vērtē aizdevumus personām, kurām ir negatīva kredītvēsture. Ja Tev ir sabojāta kredītvēsture, tad Tev ir jārēķinās, ka mēģinot aizņemties, Tev būs vai nu jāiesniedz iesniegums par aizdevumu vairākās dažādās kredītiestādēs, ar cerību, ka kāds būs ar mieru aizdot vai arī, lai dabūtu aizdevumu Tev būs jāiesniedz aizdevuma ķīla. SMS kredītu sakarā var paveikties dabūt kredītu, neskatoties uz slikto kredītu vēsturi situācijās, kur vēlies aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu, jo tad ir iespējams, ka kreditori neuzskatīs par vajadzīgu rūpīgi izvērtēt Tavu kredītvēsturi.

  • Ienākumi

Lai varētu veiksmīgi noformēt SMS kredītu Tev aizdevējiem būs jādod informācija par Taviem ikmēneša ienākumiem. Ja Tev tādu nav, tad noformēt SMS kredītu var būt grūti, jo kreditoru kompānijas izmanto klienta ikmēneša ienākumus, lai izvērtētu aizņēmuma pieteikumus. Daudzas kredītdevēju kompānijas nelabprāt iesaistās sadarbībā ar personām bez darba vietas vai stabiliem ienākumiem. Katra situācija tiek izvērtēta individuāli, taču Tavas iespējas saņemt SMS kredītu, vai jebkura cita veida kredītu, ir krietni lielākas, ja Tu spēj pierādīt stabilu naudas plūsmu savā bankas kontā. Šis faktors aizdevējiem ir būtisks lēmuma pieņemšanas procesā, jo kreditori, pirms aizdevuma izsniegšanas, izvērtē Tevas iespējas šo kredītu atmaksāt laikā. Ja Tu nespēj pierādīt, ka tev ir ikmēneša ienākumi, tad Tev var nākties vai nu meklēt citu aizdevuma veidu vai arī ņemt aizdevumu apmaiņā pret ķīlu, kas var būt gan Tavs auto vai nekustamais īpašums.

Situācijas, kurā cilvēki atrodas ir gaužām dažādas un katrs no mums ir bijis grūtā situācijā, tieši tādēļ kreditori izvērtē katru pieteikumu individuāli. Lai arī kāda nebūtu Tava situācija vienmēr atceries rūpīgi izvērtēt visus kredītu veidus, pirms lēmuma pieņemšanas. Monni.lv palīdzēs Tev ātri, efektīvi un bez makasas salīdzināt pieejamos kredītu veidus un palīdzēs Tev atrast vislabāko kredīta veidu, kurš būs vispiemērotākais tieši Tavām vajadzībām. Neskatoties, kuru kredīta veidu Tu izvēlies, noteikti atceries rūpīgi izlasīt visus noteikumus, kas attiecas uz kredīta izmakas summu, atmaksas termiņu, papildu izdevumiem un soda procentiem.