Kredīti

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Katram var sanākt nonākt situācijā, kur ir nepieciešami papildus līdzekļi, lai varētu veikt kādu pirkumu vai norēķināties par kādu pakalpojumu. Naudas kredīts Latvijā ir saņemams gan pie banku, gan nebanku kreditoriem.

Kur noformēt kredītu?

Aizņemties naudu ne vienmēr ir iespējams pie draugiem vai radiem un tāpēc ir svarīgi izpētīt savas iespējas aizņemties. Latvijā ir noformējami gan banku kredīti, gan nebanku kredīti. To, kurš kredīta veids Tev būs izdevīgakais nosaka tas, cik lielu summu Tu vēlies aizņemties un uz cik ilgu laiku. Vairāk par konkrētiem kredītu veidiem Tu vari lasīt šeit.

Banku kredīti

Banku kredīti, visticamāk, būs izdevīgāki gadījumos, kad ir nepieciešams noformēt lielāku kredītu uz ilgāku laika periodu. Piemēram, ja Tev ir nepieciešams noformēt hipotekāro kredītu mājokļa iegādei. Banku kredītiem tradicionāli ir draudzīgākas procentu likmes, noformējot aizdevumus ilgtermiņā, taču tas nenozīmē, ka ilgtermiņa kredīti nav iesakāmi pie nebanku kreditoriem.

Kā noformēt kredītu bankā?

Viss ir atkarīgs no konkrētās personas un konkrētās situācijas. Ja Tev ir nepieciešams noformēt ilgtermiņa kredītu un Tu neesi pārliecināts, kur šo kredītu noformēt būtu visizdevīgāk, tad ir vērts vērsties pie banku un nebanku kreditoriem, lai uzzinātu, kurš risinājums būtu visizdevīgākais – bankas kredīts vai nebanku kredīts.

Nebanku kredīti

Pēdējo desmit gadu laikā Latvijā ir strauji pieaugusi nebanku kreditoru popularitāte. Nebanku kreditori piedāvā iespēju aizņemties mazākas naudas summas uz īsu laiku, kur, piemēram, banku kredīti, parasti, ir pieejami, ja ir nepieciešams aizņemties lielākas naudas summas uz ilgāku laika periodu.

Kam nebanku kredīti ir vispiemērotākie?

Latvijā vispopulārākie nebanku kreditori ir kreditori, kuri izsniedz SMS kredītus un ātros kredītus. Tas, iespējams, saistīts ar Latvijas iedzīvotāju ienākumu līmeni un no tā izrietošajām problemātikām. Cilvēkiem bieži vien ir nepieciešams aizņemties līdz nākamajai algas dienai un tieši tāpēc ātrie kredīti un SMS kredīti ir tik pieprasīti.

Nebanku, īstermiņa kredīti ir viegli noformējami un lielākoties to var izdarīt sev ērtā vietā un laikā izmantojot savu mobilo telefonu vai datoru. Šī fleksibilitāte un ātrums padara nebanku kredītus atraktīvus cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams ātri aizņemties uz neilgu laika periodu.

Aizdevumi

Aizdevumi, to veidi un mērķi ir ļoti dažādi. Tieši tāpēc katrs banku vai nebanku kredītu izsniedzējs katru pieteikumu izvērtē individuāli un izejot no kredītiestādes noteiktajām vadlīnijām. Ja neesi pārliecināts, kuru aizdevuma veidu izvēlēties, tad izmanto Monni.lv , lai iepazītos ar dažadajiem kredītu veidiem un kuros gadījumos kuri aizdevumi būs vispiemērotākie.

Kredīti internetā

Kredīti internetā ir izpelnījušies savu popularitāti lietotāju vidū pēdējo gadu laikā. Kredīti internetā ir noformējami gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Taču der atcerēties, ka ilgtermiņa kredīti, parasti, būs izdevīgāki aizņemoties bankā, nevis internetā. Ir vērts izpētīt savas iespējas gan pie banku, gan nebanku kreditoriem, pirms kredīta noformēšanas.

Kredīti internetā sevī ieķlauj arī tādus pakalpojumus kā kredītlīniju, kredītu apvienošanu, auto kredītu, hipotekāro kredītu un daudzus citus kredītu veidus. Privāto kreditoru sfēra ir kreitni attīstījusies un tas ir tāpēc, ka cilvēkiem bieži vien ir nepieciešams ātri, ērti un izdevīgi aizņemties. Sakarā ar lielo kredītu pieprasījumu Latvijas nebanku kreditori ir laika gaitā izstrādājuši izdevīgākus kredītu nosacījumus.

Viss ko Tev atliek izdarīt ir rūpīgi iepazīties ar Latvijas tirgū pieejamajiem kredītiem, lai varētu atrast sev visērtāko un izdevīgako aizdevuma veidu.

Visi ātrie kredīti internetā

Monni.lv ir mājaslapa, kura ir radīta ar mērķi, ne tikai sniegt informāciju par personīgajām finansēm un kredītu veidiem, bet arī lai palīdzētu Tev atrast un salīdzināt kredītus. Monni.lv ir apskatāmi visi pieejamie nebanku kredīti Latvijā, lai Tu varētu izvēlēties sev vispiemērotāko kredītu.

Neskatoties uz to, ka ātrie kredīti interneta un citu veidu kredīti internetā ir viegli pieejami, ir svarīgi atcerēties aizņemties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu spēju kredītu atdot.