Kredīti

Salīdzini un izvēlies sev visizdevīgāko kredītu

Salīdzini kredītus ar Monni.lv . Katram var sanākt nonākt situācijā, kur ir nepieciešami papildus līdzekļi, lai norēķinātos par kādu neparedzētu pirkumu vai pakalpojumu. Lai arī cik detalizēti katru mēnesi netiktu saplānots budžets, katram var rasties neplānotas situācijas, kur steidzami ir nepieciešams nomaksāt kādu rēķinu vai iegādāties kādu preci. Kredītus ir iespējams noformēt ne tikai īstermiņā, bet arī ilgtermiņā, atkarībā no personas iespējām un vajadzībām.

Monni.lv palīdzēs Tev atrast, salīdzināt, izvēlēties un noformēt vispiemērotāko kredītu Tavām vajadzībām. Raksta turpinājumā Tu vari iegūt informāciju par Monni.lv pieejamajiem kredītu veidiem. Ja Tu nevari atrast sev nepieciešamo informāciju šajā rakstā, tad plašāku informāciju par dažādajiem kredītu veidiem un cita veida informāciju Tu vari atrast lasot dažādās rubrikas mūsu mājaslapā. Ja nespēj atrast sev nepieciešamo informāciju mūsu mājaslapā, tad mēs laipni aicinām Tevi rakstīt mums uz info@monni.lv un mēs centīsimies Tev palīdzēt!

Salīdzini ātros kredītus

Ātrais kredīts ir populārs kredīta veids situācijās, kad personām uz īsu laika periodu ir nepieciešams aizņemties, salīdzinoši, nelielu naudas summu. Ātrie kredīti ir pieejami summām līdz 4000 eiro un to ir iespējams saņemt tik ātri kā pat 10 minūšu laikā. Kā jau visiem kredīta veidiem, arī ātrajiem kredītiem ir savi plusi un mīnusi.

Ātros kredītus visbiežāk ir iespējams noformēt sev ērtā laikā un vietā, jo tos var noformēt ar interneta starpniecību un bieži nemaz nebūs jāierodas kreditora filiālē. Ātrie kredīti bieži tiek dēvēti arī par interneta kredītiem jeb online kredītiem. Vairak par ātrajiem kredītiem lasi šeit.

Salīdzini un noformē ātro kredītu, ja Tev ir nepieciešams steidzami saņemt aizdevumu. Ātro kredītu atmaksas termiņš, parasti, ir laika periods no 30 līdz 90 dienām.

Salīdzini SMS kredītus

Salīdzini SMS kredītus ar Monni.lv, mūsu mājaslapā ir pieejams plašs klāsts ar Latvijā esošajiem SMS kredītu izsniedzējiem. SMS kredīts ir īstermiņa kredītu paveids, ko ir iepējams iegūt nosūtot vien pareizi noformētu īssziņu sevis izvēlētajam kreditoram.

Tāpat kā ātro kredītu, SMS kredītu ir iepējams noformēt pāris minūšu laikā, sev ērtā vietā un laikā. Vairāk par SMS kredītiem Tu vari uzzināt lasot vairāk šeit.

Atkarība no Tev nepieciešamās summas, SMS un ātrie kredīti ir pieejami īsā laikā, taču der atcerēties, ka SMS kredītus var noformēt summām līdz pat 2000 eiro. Ja Tev ir nepieciešams aizņemties lielāku summu, tad der izpētīt citus no pieejamajiem kredītu veidiem. Jāpiemin gan, ka SMS kredīti, parasti, ir aizdevumi uz ļoti īsu laika periodu – līdz 30 dienām.

Salīdzini patēriņa kredītus

Patēriņa kredīts, atkarība no kreditora nosacījumiem, ir pieejams summām līdz pat 10000 eiro un tos iespējams noformēt līdz 36 mēnešiem. Lai saņemtu patēriņa kredītu, parasti, nav nepieciešama ķīla. Noteikumi gan var atšķirties dažādo kreditoru starpā, tāpēc rūpīgi izpēti pieejamās iespējas, pirms kreditora izvēles.

Uzzināt vairāk par patēriņa kredītiem un iegūt ar tiem saistītu noderīgu informāciju Tu vari spiežot šeit. Monni.lv piedāvā Tev salīdzināt visus populārakos nebanku patēriņa kredītu izsniedzējus, lai Tu varētu izvēlēties visizdevīgāko kreditoru.

Salīdzini auto kredītus

Salīdzini pieejamos auto kredītu izsniedzējus. Kredītu tirgū ir pieejamas vairākas auto kredītu formas. Viena no populārākajām ir nauda pret auto forma. Šajā gadījumā auto īpašnieks var ieķīlāt sev piederošo auto, lai kredītā saņemtu līdz pat 90% no sava auto vērtības.

Šis kredīta veids ir piemērots, ja Tev ir nepeiciešams aizņemties lielāku naudas summu. Bieži vien gadījumos, kad persona vēlas aizņemties salīdzinoši lielu naudas summu, kreditors vēlas saņemt ķīlu, kas nodrošinātu kreditoru pret zaudējumiem, gadījumā, ja persona nav spējīga pildīt kredītsaistības.

Auto kredīts var arī būt līdzings. Šajā gadījumā persona iegādājas un savā lietošanā iegūst jaunu auto,kurš līdz kredīta atmaksas beigām pieder kreditoram. Pēc kredīta atmaksas auto 100% pieder kredītņēmējam. Vairak par auto kredītu lasi šeit.

Salīdzini hipotekāros kredītus

Hipotekārais kredīts ir ilgtermiņa kredīts, parasti, tas tiek izmantots mājokļa iegādei. Hipotekāro kredītu visbiežāk ir izdevīgāk noformēt ar komercbankas starpniecību. Ja tas nav iespējams, tad var griezties pie nebanku kreditora, lai saņemt hipotēku kredītu.

Vairāk par hipotekārajiem kredītiem Tu vari uzzināt lasot šeit.

Ja Tu apsver hipotekārā kredīta noformēšanu ar nebanku kreditora starpniecību, tad izmanto Monni.lv lai salīdzinātu pieejamos kreditorus un veiktu vislabākā kreditora izvēli.

Salīdzini kredītlīnijas

Kredītlīnija ir ilgtermiņa aizdevums, kur kredītlīnijas īpašnieks katru mēnesi saņem kredītlimitu. Savā būtība kredītlīnija ir tas pats, kas daudziem pazīstamā kredītkarte.

Kredītlīnija sniedz savam turētājam brīvību katru mēnesi iegadāties nepieciešamo un par to norēķināties vēlāk. Ja kredītlīnijas turētājs nebūs iztērējis neko no sev esošās kredītlīnijas, tad tajā mēnesī neko nebūs parādā.

Kredītlīnija var tikt izmantota daudz un dažādiem mērķiem. Kredītlīnijas izdevīgums, kā ar jebkuru citu kredīta veidu, ir atkarīgs no kredītlīnijas izsniedzēja. Tieši tāpēc ir svarīgi salīdzināt un izvēlēties pareizo kreditoru, pirms kredītlīnijas noformēšanas.Salīdzini kredītīnijas un lasi vairāk šeit.

Salīdzini kredītu apvienošanas iespējas

Kredītu apvienošana, pārkreditācija jeb konsolidācija ir vairāku kredītu apvienošana vienā. Šī metode ir populāra to cilvēku starpā, kam ir vairāki, mazāki kredīti. Ar pārkreditācijas palīdzību ir iespējams iegūt izdevīgākus kredīta atmaksas nosacījumus, jo gada procentu likme (GPL) apvienotiem kredītiem parasti ir izdevīgaka, nekā vairākiem ātrajiem kredītiem.

Apvienojot vairakus ātros kredītus vienā, ilgtermiņa kredītā Tu iegūsi iespēju maksāt vienu kredītmaksājumu mēnesī, vairaku, mazāku maksājumu vietā. Kredītu apvienošanai ir vairaki plusi un ar tiem Tu vari iepazīties lasot vairak šeit.