Privātuma politika un personas datu apstrāde (GDPR)

Monni.lv ir svarīga mūsu lietotāju datu drošība un tieši tāpēc Monni.lv pievērš īpašu uzmanību fizisku personu datu aizsardzībai, šo datu aprstrādei un apritei. Monni.lv ir prioritāte ir nodrošināt personas datu drošību, kā arī vislabāko servisu mūsu portāla lietotājiem. Tieši tāpēc Monni.lv ir izstrādāta privātuma politika, lai informētu Monni.lv lietotājus par portāla nostāju saistībā ar datu aizsardzību, apstrādi un apriti.

Monni.lv privātuma politikas mērķis ir informēt savus esošos un potenciālos lietotājus par to, kādus datus mēs ievācam un apstrādājam, kā un kāpēc tie tiek izmantoti un kādas izvēles un kontroles iespējas ir Tev, kā potenciālajam vai esošajam Monni.lv klientam.

Personas datu ievākšana un apstrāde

Saistībā ar lietotāja atrašanos un aktivitāti mūsu mājāslapā ir iespējams, ka lietotājs ir ievadījis vairākus no saviem personiskajiem datiem. Šo datu skaitā var būt:

 • Lietotāja vārds
 • Lietotāja adrese
 • Lietotāja e-pasta adrese
 • Lietotāja tālruņa numurs
 • Lietotāja maksājumu informācija

Šie personas dati tiek apstrādāti saistībā ar Jūsu pirkuma apstrādi, jo tie ir nepieciešami, lai mēs varētu izpildīt mūsu darījuma daļu. Tiklīdz šī informācija / dati vairs nav nepieciešami, tie tiks dzēsti no mūsu sistēmas.

Personas datu apstrāde – piekrišana

Ja esat pieteicies mūsu informatīvajiem e-pastiem, mēs apstrādāsim jūsu e-pasta adresi un informāciju par jūsu pirkumu / reģistrāciju, līdz tā vairs nebūs aktuāla. Praksē tas nozīmē, kamēr Jūs informēsiet mūs, ka vairs nevēlaties saņemt mūsu e-pastus.

Jūs vienmēr varat atsaukt savu piekrišanu informatīvajiem e-pastiem. Jūs to varat izdarīt, izmantojot mūsu e-pastu apakšdaļā esošo saiti vai tieši sazinoties ar mums un informējot mūs, ka vairs nevēlaties saņemt Monni.lv informatīvos e-pastus.

Datu drošība

Neatkarīgi no tā, vai mēs apstrādājam Jūsu personīgo informāciju līgumu vai pakalpojumu sniegšanas sakarībā, mēs vienmēr apstrādāsim Jūsu personīgo informāciju droši un konfidenciāli, saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem, tostarp Personas datu regulējumu un Datu aizsardzības likumu.

Jūsu informācija tiks izmantota tikai tiem mērķim, kuriem tā tiek ievākta, un tiks dzēsta, kad šis mērķis tiks izpildīts vai vairs nebūs aktuāls. Mēs izmantojam trešās puses, lai apstrādātu Jūsu maksājumu informāciju un veiktu pirkumus, izmantojot mūsu CRM sistēmu. Mēs esam noslēguši datu apstrādes līgumus ar šiem datu izmantotājiem, kas ir mūsu garantija, ka tie atbilst piemērojamiem noteikumiem Jūsu personas datu aizsardzībai.

Informācija, iebildumi, izmaiņas, datu pārnesamība un dzēšana

Jūs vienmēr varat sazināties ar mums, lai noskaidrotu, kuri no Jūsu personīgajiem datiem ir mūsu rīcībā. To Jūs varat darīt, sazinoties ar mums izmantojot Monni.lv mājaslapā atrodamo kontaktu formu vai rakstot uz mūsu e-pasta adresi info@monni.lv.

Ja mums pieejamajā informācijā ir kļūda, Jūs vienmēr varat lūgt to labot, lai mums būtu pieejama pareizā informācija, tāpat kā Jums ir tiesības iegūt pārskatu pār mums pieejamo informāciju par Jums digitālā vai fiziskā formātā (datu pārnesamība). Ja vēlaties veikt labojumus par sevi pieejamajā informācijā vai datu pārnesamību, varat rakstīt iepriekš norādīto e-pasta adresi.

Ja vairs nevēlaties lai Monni.lv apstrādātu Jūsu personīgo informāciju vai vēlaties ierobežot personas datu apstrādi, varat sūtīt mums pieprasījumu uz iepriekš minēto e-pasta adresi.

Jūsu informācija (izņemot Jūsu e-pasta adresi un citu nepieciešamo informāciju, ja esat devis piekrišanu to apstrādei, īpašu piedāvājumu izstrādes gadījumos), tiks dzēsta sešus mēnešus pēc tam, kad Jūs saņemsiet Jūsu produktu / pakalpojumu.

Sīkdatņu politika

Monni.lv strādā ar sīkdatnēm mūsu mājas lapā, lai sniegtu Jums vislabāko servisu apmeklējot mūsu mājaslapu un padarītu lietošanas procesu vieglāku.

Sīkdatnes ir nedaudz sarežģīts termins, taču savā būtībā tās ir mazas “programmas”, kas ievāc datus par Jūsu aktivitāti apmeklētajā interneta vietnē. Mēs šīs sīkdatnes izmantojam, piemēram, lai redzētu, cik daudz apmeklētāju ir bijis mūsu mājaslapā un lai redzētu, cik daudz un kuras apakšlapas šīs personas ir apmeklējušas. Tādejādi mēs ievācam informāciju, lai spētu uzlabot mūsu mājaslapu un padarīt tās lietošanu vienkāršāku. Pārvaldot interneta lapas, ir daudz vietu, kur ir iespējams izmantot sīkdatnes.

Mēs apkopojam datus par lietotāju aktivitāti no mūsu mājaslapas,  piemēram, gadījumos, kad lietotāji aizpilda kontaktu formu mūsu mājaslapā. Šajā kontaktu formā lietotāji aizpilda informāciju par sevi un šo informāciju mēs saglabājam, līdz esam atbildējuši uz klienta jautājumu vai atrisinājuši radušos problēmu.

GDPR / General Data Protection Regulation ir nosaukums regulai Par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un šī regula stāsies spēkā 2018. gada 25. Maijā. Mēs daram visu iespējamo, lai to sekotu šīs regulas vadlīnijām un nodrošinātu Jūsu datu izmantošanu tikai tiem mērķiem, kuriem Jūs esat piekrituši.

Ar mūsu Privātuma un Sīkdatņu politikas palīdzību mēs cenšamie nodrošināt Monni.lv lietotājuiem skaidru priekšstatu par to, kā mēs ievācam un apstrādājam Jūsu datus.

Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti zinātu, ka tie vienmēr ir laipni aicināti rakstīt mums, lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu sīkfailu un konfidencialitātes politiku.

Kāda veida datus mēs ievācam?

Mēs ievācam tikai tos datus, kuru ievākšanai Jūs esat devuši atļauju, apmeklējot mūsu mājaslapu.

Dati kuru ievākšanai mēs varam lūgt Jūsu atļauju ir:

 • “Personas dati” – tie dati, ko definē kā personas datiem, ir informācija, kas var identificēt Jūs kā unikālu personu, piemēram, Jūsu vārds, e-pasta adrese vai tālruņa numurs.
 • “Cita informācija” – tas var būt Jūsu uzņēmuma nosaukums, nozare, kurā Jūs strādājat, vai kuru pārlūkprogrammu Jūs lietojat, lai apmeklētu mūsu tīmekļa vietni.
 • Mēs neievācam “jutīgus datus”. Šāda tipa dati ietver datus par Jūsu personīgajiem viedokļiem, reliģisko pārliecību, rasi, etnisko piederības utt. Ja mēs to darītu, mēs pārliecinātos, ka persona vēlas sniegt šāda veida informāciju par sevi, pirms datu ievākšanas.

Kā mēs iegūstam šos datus?

Mēs ievācam un apkopojam datus divos veidos. Tiešā un netiešā veidā.

Piemēram, tiešu piekļuvi Jūsu datiem mēs iegūstam, ja Jūs:

 • aizpildat veidlapu vai kontaktu formu mūsu tīmekļa vietnē (neatkarīgi no tā, dati tiks saglabāti tikai ierobežotu laika periodu)
 • rakstat mums caur, piemēram, tērzēšanas moduli (chatbot) mūsu mājaslapā
 • atbildat uz aptaujām no mums

Netieša informācijas apkopošana notiek automātiski, kad Jūs apmeklējat mūsu vietni. Pirmo reizi, apmeklējot mūsu mājaslapu (un daudzas citas mājaslapas), Jūs sakāt „Labi” vai „Piekrītu” sīkfailu izmantošanai. Šie sīkfaili palīdz apkopot informāciju par Jūsu aktivitāti mūsu mājaslapā. Piemēram, tas var būt:

 • Satiksmes/aktivitātes dati (digitālā)
 • Atrašanās vieta
 • Lietotā pārlūkprogramma

Šī tipa informācija neļauj mums identificēt Jūs kā konkrētu privātpersonu, bet palīdz mums uzzināt, cik daudz apmeklētāju ir bijuši mūsu mājaslapā, cik daudz apmeklētāju ir kontaktējušies ar mums vai veikuši pirkumu. Šie dati palīdz mums veikt statistiskus pētījumus un uzlabot gan mūsu mājaslapu, gan piedāvāto produktu.

Ar mums pieejamajiem datiem mēs nevaram identificēt individuālas privātpersonas, jo visi dati automātiski tiek apkopoti Google Analytics programmā. Vairāk par Google Analytics Jūs varat uzzināt šeit.

Šīkdatnes, pēc vēlēšanās, ir iespējams kontrolēt un dzēst. Ja vēlaties iegūt pārskatu pār to, kāda veida sīkdatnes mēs (un citi portāli) izmanto, kā arī uzzināt vairāk par sīkdatnēm, šo informāciju Jūs varat iegūt spiežot šeit.

Kāpēc un kā mēs izmantojam ievākto informāciju?

Var būt daudz iemeslu tam, kāpēc un kā mēs izmantojam ievāktos datus. Tālāk minētie ir tikai daži no iemesliem kā mēs varam pielietot ar sīkdatņu palīdzību ievāktos datus.

 • Lai mūsu portāla apmeklētājiem nodrošinātu vislabāko servisu un padarītu mūsu mājaslapas apmeklēšanu pēc iespējas patīkamāku. Šeit mēs varam,piemēram, izmantot ievāktos datus, lai gūtu ieskatu tajā, kā lietotāji lieto mūsu mājaslapu, lai vēlāk varētu veikt uzlabojumus.
 • Datus ir arī iespējams izmantot, lai vēlāk veiktu reklāmas aktivitātes ar kāda cita medija palīdzību. Tai pat laikā šie dati var tikt izmantoti, lai izslēgtu reklāmas aktivitātes, ja klients produktu ir jau iegādājies.
 • Lai atbildētu uz Jūsu korespondenci.
 • Lai zinātu, cik daudz apmeklētāju ir mūsu mājas lapā katru dienu, mēnesi un gadu.

Ir daudz iemeslu, kāpēc mēs vācam datus, taču galvenokārt mēs to daram, lai uzlabotu mūsu potenciālajiem un esošajiem klientiem piedāvāto produktu un servisu.

Piekļuve datiem, to labošana un dzēšana

Jūs vienmēr esat laipni aicināti ar mums sazināties, ja vēlaties uzzināt, kāda veida dati mums par Jums ir pieejami un tos dzēst, ja vēlaties.

Visu šeit lasāmo informāciju mēs esam apkopojuši, lai sniegtu mūsu vietnes lietotājiem pēc iespējas labāku ieskatu mūsu datu ievākšanas, apkopošanas un dzēšanas politikā. Mēs ceram, ka pieejamā informācija Jums ir sniegusi ieskatu tajā kā un kāpēc mēs ievācam datus, kam tie tiek pielietoti un ko tas nozīmē Jums kā lapas lietotājam.

Mūsu klientu privātums un datu drošība ir mūsu prioritāte. Mēs rūpējamies par drošu datu glabāšanu un nekad nevarētu iedomāties šos datus publicēt vai pārdot.