Par mums

Kas ir Monni.lv?

Monni.lv ir kredītu salīdzināšanas portāls, kas radīts ar mērķi padarīt kredītu izvēli ērtāku un vieglāk pārskatāmu. Latvijas tirgū šobrīd ir pieejami vairāki banku un nebanku aizdevēji, kuri piedāvā daudz un dažādus kredītu veidus. Monni.lv mērķis ir palīdzēt Tev ātri un ērti gūt pārskatu pār šobrīdējo kopbildi Latvijas kredītu tirgū. Kredītu salīdzināšana bez liekām galvassāpēm!

Monni.lv var palīdzēt Tev pieņemt informētu un finansiāli atbildīgu lēmumu

Kā jau iepriekš minējām – Latvijas tirgū ir plaša izvēle gan starp banku, gan nebanku aizdevējiem. Personām bez priekšzināšanām finansu jomā, kredītu salīdzināšana un izvēle var šķist nepārskatāma un biedējoša. Kredīta izvēles fāzē ir svarīgi atcerēties pievērst uzmanību rindai faktoru, kuri ietekmē šī kredīta izdevīgumu un kopējās izmaksas, ar kurām debitoram ir jārēķinās kredīta atmaksas procesā.

Monni.lv, kā personīgu mērķi sev, ir izvirzījuši radīt caurspīdību Latvijas interneta kredītu jomā. Mēs vēlamies katram potenciālajam kredītņēmējam palīdzēt atrast pareizo kredīta veidu, salīdzināt pieejamos kreditorus un izvēlēties vislabāko kredītu, kurš atbilstu kredītņēmēja vajadzībām un finansiālajām iespējām. Kredīta izvēle nav joka lēmums un mums ir svarīgi, cik labi vien iespējams, informēt patērētāju par priekšrocībām un trūkumiem, kas saistīti ar katru kredītu veidu. Monni.lv palīdzēs Tev rast labāku priekšstatu par Latvijā pieejamajiem interneta kredītiem, kā arī salīdzināt un izvēlēties sev visizdevīgako risinājumu.

Kāpēc izvēlēties Monni.lv?

Izvēloties Monni.lv Tu iegūsi vairākas priekšrocības, kas Tev var palīdzēt grūta situācijā un nodrošināt pēc iespējas vieglāku kredīta noformēšanas procesu. Mums ir svarīgi, lai kredītņēmējs justos informēts un pārliecināts, ka izvēlas sev visizdevīgāko kredītu.

Viena no lielākajām Monni.lv priekšrocībām ir tā, ka visa Monni.lv pieejamā informācija un pakalpojumi ir absolūti bez maksas. Vienīgie izdevumi ar kuriem Tev būs jārēķinās ir ar kredītu saistītie izdevumi, bet visa Monni.lv pieejamā informācija ir bez maksas.

Monni.lv ir apkopota izsmeļoša informācija par mājaslapā pieejamajiem kredītu veidiem un lietotājiem tiek piedāvata pieeja vienkāršiem rīkiem, lai spētu atrast sev visizdevīgako kredītu un salīdzināt Latvijas tirgū pieejamos kredītdevējus, kuri izsniedz konkrēto kredīta veidu.

„Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt Tev atrast visizdevīgāko kredītu un izvairīties no nevajadzīgiem papildus izdevumiem!”

Izmantojot Monni.lv Tu vienmēr iegūsi vissvaigāko informāciju par interneta kredītiem un jebkurā laikā varēsi salīdzināt Latvijas tirgū pieejamos interneta kredītus. Monni.lv piedāvā apskatīt un salīdzināt dažādu kredītu tabulas, kuras sniegs Tev labāku ieskatu kredīta nosacījumos, izmaksās un īpatnībās.

Kā lietot Monni.lv?

Monni.lv ir ļoti viegli lietojama platforma ar intuitīvu dizainu. Viss, kas Tev ir jāzin ir, cik lielu summu Tev ir nepieciešams aizņemties, ar pārējo mēs Tev palīdzēsim!

Ir vairāki veidi, kā efektīvi lietot Monni.lv un tas, kurš veids ir piemērotākais Tavām vajadzībām ir atkarīgs no tā, cik tālu Tu esi kredīta izvēles procesā. Lai arī kurā kredīta noformēšanas stadijā Tu neatrastos Monni.lv var palīdzēt Tev:

  • Izvēlēties, kurš kredīta veids būs vispiemērotākais Tev, Tavām vajadzībām un finansiālajām iespējām
  • Meklēt kredīta izsniedzējus izejot no Tev nepieciešamās kredīta summas un laika perioda, kurā Tu vēlies atdot kredītu
  • Salīdzināt pieejamos konkrētā kredīta veida izsniedzējus, balstoties uz vēlamo kredīta summu un kredīta atmaksas termiņu
  • Salīdzināt pieejamos kreditorus balstoties uz vairākiem svarīgiem faktoriem, piemēram – maksimālo aizdevuma periodu, aizdevuma lielumu, kredīta pieteikuma izskatīšanas ilgumu, bezmaksas pirmo kredītu un citu salīdzināšanas tabulā pieejamo informāciju
  • Ar mūsu lapas palīdzību viegli un ērti nonāc kreditora mājaslapā, kur vari sākt kredīta noformēšanas procesu

Tas ir tieši TIK vienkārši!

Lai arī kāds nebūtu iemesls, kura dēļ Tu aizņemties, Monni.lv mērķis ir padarīt šo procesu pēc iespējas informējošāku, vieglāku un ērtāku. Mūsu mājaslapā Tu vari atrast informāciju par dažādajiem kredītu viediem, to izsniedzējiem, iepazīties ar interesantu un noderīgu informāciju sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kā arī kontaktēties ar mūsu klientu apkalpošanas personālu aizpildot kontaktu formu.

Monni.lv priecājas, ka Tu apmeklē mūsu mājaslapu un cer, ka mūsu piedāvātais saturs palīdzēs Tev kredīta izvēles procesā!