Lēti kredīti jeb kredīti ar zemiem procentiem

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Ir neticami daudz kredītu, kurus ir iespējams noformēt internetā un tieši tāpēc ir svarīgi saprast dažādās atšķirības, priekšrocības un trūkumus pie katra no pieejamajiem kredītu veidiem. Kas ir lēti kredīti jeb kredīti ar zemiem procentiem? Latvijas tirgū ir pieejami daudz un dažādi aizdevumu veidi no neskaitāmiem privātajiem aizdevējiem, kuri vēlas pārliecināt Tevi, ka viņu piedāvātie aizdevumi ir visizdevīgākie un ar viszemākajiem procentiem. Tieši tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvērtēt katru iespējamo aizdevēju un viņa nosacījumus pirms Tu aizņemies internetā un iesisties kredītsaistībās. Tieši kam ie jāpievērš īpaša uzmanība? Ko nozīmē bezprocentu kredīts? Ko nozīmē kredīts ar zemiem procentiem? Cik daudz Tev būs jāpārmaksā atdodot kredītu? Lasi arī: Kā izvēlēties visizdevīgāko ātro kredītu?

Palīdzēt Tev atbildēt uz šiem un vēl citiem jautājumiem var Monni.lv. Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev ne tikai palīdzēt izprast un salīdzināt iespējamos kredītu veidus, bet arī palīdzēt Tev izvēlēties visatbilstošāko risinājumu tieši Tavai situācijai. Monni.lv vēlas palīdzēt Tev atrast visizdevīgāko kredītu ar viszemākajiem procentiem un nodrošināt to, ka Tu esi pārliecināts un drošs savā izvēlē.

Kredīts ar zemu procentu likmi

Tā vienmēr ir laba ideja censties atrast ātro kredītu internetā ar viszemākajiem procentiem. Bieži vien izrādas, ka vislabākais kredīta piedāvājums ir tieša tas, kuram ir viszemākie atmaksas procenti. Tieši tāpēc ir vērtīgi atcerēties vienmēr izpētīt, kuri kredīti piedāvā visidevīgāko procentu likmi kredīta atmaksai. Ātrie kredīti ir ļoti izplatīts aizņemšanās veids, jo nokārtot ātro kredītu internetā ir tik viegli un naudu ir iespējams saņemt ātri. Neskatoties uz to, ka ātrais kredīts var šķist visvieglākais un ātrākais risinājums grūtā situācijā, tad der atcerēties, ka ātrajiem kredītiem parasti ir ļoti augstas procentu likmes.

Pirms aizņemšanās, vienmēr ir svarīgi izvērtēt ne tikai savu motivāciju kredīta ņemšanai un izvēlētā kreditora kreditora nosacījumus, bet arī izvēlētā kredīta atmaksas procentus. Ātros kredītus parasti ir jāatmaksā īsā laika periodā un tieši tādēļ šiem kredītiem ir augsta procentu likme un ja kredītu nebūsi spējīgs atmaksāt ātri vai norunātajā laikā, tad Tev draud kredītu krietni pārmaksāt. Svarīga ir netikai kredīta atmaksas procentu likme, bet arī soda procenti, ja nu tomēr sanāk nonākt situācijā, kur kredītu atmaksāt norunātajā laikā nespēj.

Ja nu tomēr Tu nonāc situācijā, kur Tu neesi spējīgs atdot savu aizņēmumu laikā, tad visprātīgākais risinājums ir nekavējoties kontaktēties ar konkrēto kredītiestādi, kurā ir noformēts aizdevums, un pagarināt kredīta atmaksas laiku vai citādi censties rast risinājumu šai problēmai kopā ar kreditoru, nevis vienkārši censties izvairīties no kredīta atmaksas. Izvairīšanās no kredīta atmaksas var novest pie vēl lielākām problēmām ar bargām sekām, piemēram ļoti augstiem papildus soda procentiem, kas tiks pievienoti jau esošajiem procentiem, kas aprēķināti kredīta atmaksai. Izvairīšanās no kredītsaistībām var novest līdz situācijai, kur kreditors konkrēto personu reģistrē parādu piedziņas reģistrā. Jebkurā gadījumā, Monni.lv iesaka rūpīgi apsvērt kredīta aizņemšanos un tā nepieciešamību, lai nesanāktu nonākt nepatīkamās situācijās.

Ļauj Monni.lv Tev palīdzēt

Monni.lv piedāvā palīdzēt Tev atrast un salīdzināt dažādos, internetā pieejamos kredītus, kā arī palīdzēt Tev izvēlēties to kredītu, kurš vislabāk atbilst Tavām prasībām un vajadzībām. Tai pat laikā Monni.lv var Tev palīdzēt gūt labāku pārskatu pār pieejamajiem kreditoriem un kredītu veidiem, kuru ir pieejami Latvijas tirgū. Izmantot Monni.lv ir neticami viegli un 100% bez maksas. Vienīgā informācija, kas mums ir nepieciešama, lai spētu Tev palīdzēt ir summa, ko vēlies aizņemties, cik ilgā laikā Tu plāno kredītu atdot un maksimālo GPL.

Saņem savu kredītu jau šodien ar Monni.lv palīdzību

Ar Monni.lv palīdzību Tu vari rēķināties, ka kredīta izvēles process Tev būs daudz vieglāks. Monni.lv palīdzēs Tev salīdināt pieejamos kreditorus un viņu dažādos piedāvājumus, lai Tu varētu ietaupīt laiku, ko Tu savādāk patērētu paša spēkiem salīdzinot dažādos pieejamos kredītus. Ar Monni.lv palīdzību Tu vari ietaupīt laiku un aiztaupīt sev liekas galvassāpes. Ietaupi laiku un noformē sevis izvēlēto kredītu jau šodien, lai varētu iegādāties to preci vai norēķinties par to pakalpojumu, kam Tu aizņemies. Ja nauda Tev ir vajadzīga jau šodien, tad Tu ar Monni.lv palīdzību varēsi atrast tos kreditorus, kas noformē kredītus pat dažu minūšu laikā un tādejādi Tu vari nodrošināt naudu savā kontā jau šodien.

Ko nozīmē GPL un kāpēc tas ir svarīgs jēdziens?

GPL , jeb gada procentu likme ir svarīgs jēdziens aizņemoties naudu, jo GPL simbolizē to naudas summu, kuru Tev vajadzēs maksāt komisijas maksā atdodot savu kredītu. Gada procentu likme tiek aprēķināta izmantojot speciālu formulu ar kuras palīdzību tiek aprēķināta kopējā summa par visām ar kredītu saistītajām izmaksām. Katram privātajam kreditoram ir citādāka gada procentu likme, jo neskatoties uz to, ka GPL aprēķināšanas formula ir tā pati, tad mainīgās vērtības ievērojami maina galarezultātu. Ar kreditora gada procentu likmi ir svarīgi iepazīties pirms līguma slēgšanas. Kreditora gada procentu likme ir parasti ir atrodama kreditora mājaslapā, kā arī līgumā, ko Tu saņemsi izskatīšanai un parakstīšanai pirms kredīta saņemšanas.

Ar zemu procentu likmi Tu iegūsi vairāk

Visiem ir skaidrs, ka aizņemties nav dāvana un ka aizlienētā naudas summa agrāk vai vēlāk būs jāatmaksā, taču tas nenozīmē, ka aizņemšanās procesam ir jābūt dārgam un nepatīkamam piedzīvojumam. Lai sev nodrošinātu pēc iespējas labāku pieredzi aizņemšanās sakarā ir svarīgi sekot līdzi procentu likmei, kura ir noteikta Tavam kredītam. Procentu likmes atšķirās katrā kompānijā, kā arī tās atšķirās atkarībā no aizdevuma lieluma un laika perioda uz kuru Tu aizņemies. Procentu likme vienmēr būs zemāka, ja aizņemsies lielāku summu uz ilgāku laika periodu.

Piemēram, ja Tu aizņemsies salīdzinoši nelielu summu, 300€ uz 3 mēnešiem, tad gada procentu likme būs augstāka, nekā tad, ja Tu aizņemsies, piemēram 1000€ uz tik pat ilgu laiku. GPL likme vienmēr ir atkarīga no aizņēmuma summas.

Ja Tev ir nepieciešams lielāks aizņēmums, kuru vēlies atmaksāt ilgākā laika periodā, tad ir noderīgi apsvērt aizņemties kādā no Latvijas komercbankām, nevis pie privātajiem aizdevējiem. Bankas gandrīz vienmēr piedāvās zemākas procentu likmes ilgtermiņa kredītiem, nekā nebanku kreditori. Tev vienmēr ir tiesības zināt GPL pirms aizņemšanās un aizdevuma noformēšanas. Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām atceries vienmēr rūpīgi izvērtēt visus aizņēmuma līguma nosacījumus. Daudzas no privāto aizdevēju kompānijām piedāvā primo kredītu saņemt bezmaksas, tas nozīmē, ka pirmo reizi Tu vari aizdevumu noformēt kā bezprocentu kredītu un Tev vajadzēs atdot tieši tik pat lielu summu, cik Tu aizņēmies. Par bezprocentu, bezmaksas un 0% kredītiem Tu vari vairāk izlasīt šeit.

Procentu likme un Tavs kredīts

Procentu likme ir tā naudas summa, ko Tu maksā kā komisijas maksu savam kreditoram. Respektīvi, tā summa, ko Tu, atdodot savu kredītu, pārmaksā, ir peļņa, kuru gūs kreditors, kad Tu atmaksāsi savu kredītu. Tieši tāpēc bezprocentu, bezmaksas un 0% kredīti ir tik izplatīti aizdevēju starpā. Pirmo kredītu izsniedzot bez procentu maksājumiem kreditors neiegūs peļņu no darījuma ar Tevi, taču piedāvājot patīkamu aizņēmumu pirmo reizi kreditors cer, ka Tu izvēlēsies tieši viņu pakalpojumus arī nākamo reizi, kad Tev būs nepieciešamība pēc kredīta. Ja Tev nav iespējas paņemt bezmaksas kredītu vai arī Tu vēlies aizņemties lielāku summu (bezprocentu kredīti bieži vien ir pieejami tikai salīdzinoši mazām naudas summām), tad ir vērtīgi atcerēties, ka zemāki ir procentu maksājumi Tevis izvēlētajam kredītam, jo izdevīgāks ir aizņēmums.

Zema procentu likme paver plašākas iespējas

Lielākā daļa privāto kreditoru aizdodot naudu neliks Tev atskaitīties par aizņēmuma iemeslu un kam Tev ir nepieciešama konkrētā naudas summa. Tieši tāpēc ātrie kredīti ir labs risinājums, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli, jo Tev ir iespēja lēnām atmaksāt savu kredītu. Bieži vien labākais risinājums, lai nesabojātu savu finansiālo stāvokli, ir atmaksāt lielākus un dargākus pirkumus pa daļām. Atmaksāt lielus pakalpojumus vai pirkumus ir vieglāk veicot vairākus mazus maksājumus, nevis ar vienu maksājumu un riskēt palikt ar tukšu bankas kontu līdz mēneša beigām. Protams, labākais risinājums  ir atmaksāt kredītus pēc iespējas īsākā laika periodā, ja Tev ir finansiāla iespēja to darīt, taču ja Tev tādas nav, tad mazāki ikmēneša maksājumi var būt labākais risinājums Tavai situācijai.

Atļaujies sen kāroto

Kad esi atradis visizdevīgāko kredītu un aizņēmies naudu, tad Tev ir brīvas iespējas, kā rīkoties ar šo naudu. Tā kā aizņēmums nav dāvana un tas būs jāatdot un par aizdevumu jāmaksā procenti, tad ir ļoti svarīgi šo naudu izmantot pareizi un ar apdomu. Lielākā daļa cilvēku, kas izmanto ātros kredītus šo naudu lieto, lai segtu neparedzētus izdevumus, nomaksātu vecas kredītsaistības, apmaksātu atvaļinājumu vai lai segtu dzīvokļa remotna izdevumus. Protams, ir daudzi, kuri izmanto kredītus lielākām investīcijām, piemēram, automašīnas iegādei vai pirmajai iemaksai iegādājoties savu pirmo dzīvokli. Tā ir Tava izvēle, kam Tu vēlies pielietot paņemto kredītu un vislabākie kredīti ir tie ar viszemākajiem procentiem, taču atceries aizņemties ar apdomu un rūpīgi izvērtējot savas iespējas aizdevumu atmaksāt.