Kuri kredītu veidi ir pieejami Monni.lv?

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Monni.lv ir projekts, kas tika izstrādāts, lai palīdzētu patērētājiem atrast un salīdzināt internetā pieejamos kredītus. Visi, kam kaut nedaudz ir nācies saskarties ar kredītu izvēli, apzinās, cik daudz un dažādu kredītu veidi  šobrīd ir pieejami Latvijas tirgū. Monni.lv mērķis ir palīdzēt Tev saprast, kurš kredīta veids Tev būs vispiemērotākais, kā arī savstarpēji salīdzināt pieejamos kredītu piedāvājumus.

Savā būtībā visi pieejamie kredītu veidi iedalās divas lielās kategorijās – īstermiņa un ilgtermiņa kredītos. Principā šo kredītu definīcijas ir visai pašsaprotamas. Īstermiņa kredīti ir mazāka apmēra kredīti, kuri tiek izsniegti uz īsāku laika periodu, parasti, uz termiņu līdz vienam gadam. Ilgtermiņa kredīti ir lielāka apmēra kredīti, kuri tiek izsniegti uz ilgāku laika periodu, piemēram, pat vairākiem gadiem.

Lai varētu sākt izvēlēties vispiemērotāko kredītu savām vajadzībām, personai ir jāizvērtē daži faktori, kuriem ir nosakoša loma kredītu izvēlei un klasifikācijai.

  • Pirmkārt, personai ir jāzin, cik lielu summu tai ir nepieciešams aizņemties. Lai varētu izvērtēt, cik lielu summu ir nepieciešams aizņemties ir jābūt skaidrai izpratnei par to, kam šīs finanses tiks lietotas. Ja tas ir kāds neatliekams pirkums vai rēķins, kas ir jānomaksā, tad persona var viegli saprast, cik liela summa būs nepieciešama. Ja kredīts tiek ņemts, piemēram, būvdarbu vai remontdarbu veikšanai, tad ir vērts piesaistīt speciālistu, kurš varētu izvērtēt šo mērķu kopējās izmaksas.
  • Otrkārt, personai ir reālistiski jāizvērtē, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai varētu aizņemto kredītu atmaksāt. To visprecīzāk būs iespējams izdarīt izvērtējot aizdevuma summas lielumu un personas ikmēneša ienākumus. Izvērtēt Tavu maksātspēju un ikmēneša maksājumu lielumu Tev varēs palīdzēt kredītkompānija, taču pirms kredīta izvēles ir svarīgi aptuveni izvērtēt, cik ilgā laikā Tu spēsi atmaksāt konkrēto summu. To ir svarīgi zināt, lai izvērtētu, kurš kredīta veids būs vislabākais risinājums Tavām vajadzībām. Ja Tev būs nepieciešams ilgāks laika periods, lai atmaksātu paņemto kredītu, tad, iespējams, ir vērts ielūkoties ilgtermiņa kredītu iespējās. Ja Tev ir nepieciešams aizņemties salīdzinoši mazu naudas summu, kuru Tu varēsi atmaksāt 30 dienu laikā, tad vislabākais risinājums, visdrīzāk, būs īstermiņa kredīts.
  • Treškārt, ir svarīgi izvērtēt kredītiem piemērotās procentu likmes. Kredīta procentu likme, savā būtībā, ir naudas apmērs, kuru Tu pārmaksāsi atdodot savu kredītu. Īstermiņa kredītiem, parasti, ir ļoti aukstas procentu likmes, turpretīm ilgtermiņa kredītiem ir zemākas procentu likmes. Ilgtermiņa kredītu gadījumā ir vērts izvērtēt gada procentu likmi (GPL), taču īstermiņa kredītitem visbiežāk ir jāpievērš uzmanība mēneša procentu likmei.

Vairāk par visu iepriekšminēto Tu vari lasīt mūsu mājaslapā. Mēs, pēc labākās sirdsapziņas, esam centušies aprakstīt un saprotami izklāstīt informāciju par visiem Monni.lv pieejamajiem kredītu veidiem, kā arī izklāstīt kam būtu jāpievērš īpaša uzmanība izvēloties katru no konkrētajiem kredīta veidiem. Atceries, ka informācijai ir vispārīga un tai ir informējoša loma, precīzu informāciju par tavu konkrēto situāciju Tu vari iegūt kontaktējoties ar konkrēto kredītiestādi, kur vēlies noformēt savu kredītu.

Īstermiņa kredīti

Kā jau iepriekš minējām, Monni.lv Tu vari atrast dažādu veidu īstermiņa kredītus. Īstermiņa kredīti ir labākais risinājums, ja Tev ir nepieciešams aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu uz salīdzinoši neilgu laika periodu. Ātrie kredīti, parasti, tiek izsniegti summām līdz 4000 €, kas jāatmaksā laika periodā līdz vienam gadam.

SMS kredīti

SMS kredīts ir īstermiņa kredīta veids, kuru ir iespējams noformēt  ar īsziņas palīdzību. Šis ātrā kredīta veids ir labs risinājums gadījumos, kad ir naudu ir nepieciešams saņemt ātri. Šaņemt SMS kredītu ir iespējams vienkārši nosūtot pareizi noformētu īsziņu attiecīgajam kredīta devējam. SMS kredīti, parasti, tiek izsniegti naudas apmēriem no 5 € līdz 700 € uz laika periodu no 10 līdz 30 dienām. Vislielākā SMS kredītu priekšrocība, protams, ir iespēja aizņemties jebkurā pasaules vietā un laikā, jo aizņemties ir iespējams nosūtot vienu SMS. Tai pat laikā naudu savā kontā ir iespējams iegūt ātri un efektīvi, lai varētu segt nepieciešamos izdevumus. Vairak un detalizētāk par SMS kredītiem Tu vari lasīt spiežot šeit.

Ātrie kredīti

Ātrie kredīti savā būtība ir ērts un viegls veids, kā ātri aizņemties salīdzinoši nelielas naudas summas uz neilgu laika periodu. Ātrie kredīti atšķiras no SMS kredītiem ar to, ka ātros kredītus ir iespējams noformēt internetā vai fiziski ierodoties kreditora filiālē, nevis ar īsziņas starpniecību. Ātrie kredīti ir ideāls risinājums situācijām, kas neatliekami un steidzami ir nepieciešami naudas līdzekļi. Kredītiestādes, kas piedāvā ātros kredītus internetā piedāvā aizņemties līdz pat 4000 € uz laika periodu līdz vienam gadam. Ātros interneta kredītus bieži ir iespējams noformēt pirmo reizi aizņemoties nemaksājot procentus. To ir vērtīgi atcerēties izvēloties ātrā kredīta izsniedzēju. Par tā saucamajiem bezprocentu vai bezmaksas kredītiem tu vari vairāk lasīt šeit. Vairāk informācijas par ātrajiem kredītiem internetā mēs esam apkopouši šeit.

Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti ir īstermiņa kredīts, kas no pārējiem īstermiņa kredītu veidiem atšķiras ar to, ka izvēloties patēriņa kredītu, ir iespējams aizņemties nepieciešamos līdzekļus ar zemākām procentu likmēm. Atkarībā no izvēlētā kreditora, kredīta lielums var būt pat līdz 10 000 € uz laika periodu līdz 72 mēnešiem. Jāpiebilst gan, ka visbiežāk kreditoru noteiktā maksimālā summa būs 3000 € ar atmaksas laiku līdz pat 36 mēnešiem. Patēriņa kredītam tipiski ir elastīgāki nosacījumi un draudzīgāki kredīta atmaksas procenti, nekā citiem ātro kredītu veidiem. Patēriņa kredīts ir piemērots lielāku, neatliekamu pirkumu veikšanai vai pakalpojumu apmaksai. Vairak par patēriņa kredītiem un nosacījumiem, lai varētu saņemt patēriņa kredītu lasi šeit.

Ilgtermiņa kredīti

Ilgtermiņa kredīti būs vispiemērotākais risinājums, ja Tev ir nepieciešams aizņemties lielāku naudas summu uz ilgāku laika periodu. Ilgtermiņa kredīti ir paredzēti lielāku pirkumu veikšanai vai lielākām investīvcijām. Cilvēki parasti izvēlas ilgtermiņa kredītus, ja tām ir nepieciešams iegādāties nekustamo īpašumu, veikt celtniecības vai remontdarbus. Tieši tāpat kā ar īstermiņa kredītiem, Latvijā ir pieejami daudz banku un nebanku kreditori, kuri izsniedz ilgtermiņa aizdevumus. Monni.lv palīdzēs Tev salīdzināt un izvēlēties visizdevīgāko ilgtermiņa kredītu, lai Tu varētu piepildīt savus sapņus un mērķus. Monni.lv piedāva izvēlēties starp plašu klāstu pieejamo auto kredītu, kredītlīniju un līzinga izsniedzēju. Lasi tālāk, lai iepazītos ar mājaslapā pieejamajiem ilgtermiņa kredītu veidiem un atrastu vislabāko risinājumu savām iecerēm. Lai iegūtu precīzāku informāciju par konkrētiem piedāvājumiem konkrētās kredītiestādēs, kontaktējies ar kreditoriem personīgi vai telefoniski. Monni.lv apkopotā informācija ir publicēta, lai iepazīstinātu cilvēkus ar iespējajamiem kredītu veidiem un kreditoriem, taču konkrētu piedāvajumu tieši Tev un Tavām vajadzībām Tu vari iegūt kontaktējoties ar kredītiestādi.

Auto kredīti

Auto kredīts ir ilgtermiņa kredīta veids, kuru iespējams iegūt ieķīlājot savu auto. Auto kreditori visbiežāk piedāvās aizdot 75-90% Tava ieķīlātā auto vērtības. Noformējot auto kredītu Tev būs iespējams aizņemties līdz pat 20000 €, atkarība no auto vērtības. Auto kredīts ir izdevīgs kredīta veids, lai aizņemtos lielas naudas summas ar atmaksas termiņu līdz pat vairākiem gadiem. Kredītvēsturei un darba situācijai piesakoties auto kredītam nav nosakošā loma, jo svarīgākā ir ieķīlājamā auto vērtība. Vairāk par auto kredītiem Tu vari lasīt spiežot šeit.

Auto kredīts ir jēdziens, kurš bieži tiek jaukts ar auto līzingu. Auto kredīts un auto līzings ir divi dažādi jēdzieni. Ar auto līzingu un noderīgu informāciju līzinga izvēlei Tu vari iepazīties raksta turpinājumā.

Līzings

Līzings ir viens no aizņēmuma veidiem, kurš uzreiz ļauj iegūt lietošanā līzinga objektu. Visbiežāk sastopamie līzinga veidi ir: finanšu, pilna servisa un operatīvais līzings. Pirms izšķiršanās par labu līzingam Tev ir jāizvērtē savas vajadzības un iespējas. Izejot no ta Tu vari izvērtēt, kurš līzinga veids būs vispiemērotākais Tev. Šie ir trīs populārākie līzinga veidi, taču auto līzinga gadījumos kredītiestādes var piedāvāt citus līzinga veidus. Auto līzingu ir iespējams noformēt ar atšķirīgiem izpirkšanas noteikumiem, nekā citu veidu līzingu. Lai gūtu labāku izpratni par līzingiem un sev piemērotako līzinga veidu kontaktējies ar kredītiestādi, kura Tev varēs sniegt informāciju par visizdevīgāko līzingu izejot no Tavām vajadzībām un finansiālā stāvokļa.

Kredītlīnijas

Kredītlīnija ir pakalpojums, kuru piedāvā gan banku, gan nebanku kredītiestādes. Kredītlīnija ir tas pats, kas kredītlimits un tas ir ērts veids kā nodrošināt pieeju papildus finansēm gadījumos, kad steidzami nepieciešami papildus līdzekļi neparedzētiem pirkumiem vai pakalpojumiem. Kredītlīniju iespējams noformēt tiesi tik lielam naudas apjomam, kāds ir nepieciešams. Kredītlīnija var būt dažu simtu vai pat vairāku tūkstošu euro apmērā. Tieši tāpat kā kredītlīnijas apjoms, arī kredītlīnijas atmaksas laiks ir visai elastīgs. Kredītlīniju var noformēt uz atmaksu pāris mēnešu līdz pat pāris gadu laikā. Kredītlinija var būt izdevīgaks risinājums ilgtermiņa kredīta vajadzības gadījumā, jo kredītlīnijām parasti ir zemāki kredīta atmaksas procenti nekā ātrajiem kredītiem vai patēriņa kredītiem. Ja Tu esi ieinteresēts, vairak par kredītlīnijām vari lasīt šeit.

Kredītu apvienošana

Kredītu apvienošana ir labs risinājums, lai persona varētu ērtāk tikt galā ar esošajiem kredītu maksājumiem. Kredītu apvienošanas process parasti nozīmē, ka personai ir vairāki ilgtermiņa un/vai īstermiņa kredīti, kurus persona vēlas apvienot. Personas parasti izvēlas apvienot kredītus situācijās, kad personai ir grūti tikt galā ar visiem kredītu maksājumiem. Apvienojot kredītus ir iespējams samazināt kopējos kredīta atmaksas procentus, pagarināt kredīta atmaksas laiku un visādi citādi atvieglot kredītu radīto finansiālo slodzi. Apvienojot kredītus personai būs jāveic tikai viens ikmēneša maksājums vairāku maksājumu vieta, kā arī būs jāmaksā zemāki procenti.

Ja Tev šķiet, ka kredītu apvienošana varētu būt labs risinājums Tavai finansiālajai situācijai, tad vairāk par kredītu apvienošanu jeb konsolidāciju Tu vari uzzināt spiežot šeit.