Kredītu apvienošana

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Kredītu apvienošana nozīmē vairaku, salīdzinoši mazu kredītu apvienošanu vienā lielākā kredītā. Kredītu apvienošana tiek saukta arī par kredītu konsolidāciju un kredītu konsolidēšanu. Apvienojot kredītus ir iespējams pagarināt kredīta atmaksas termiņu un samazināt procentu maksājumus. Cilvēkiem, kas ir nonākuši kredītu atmaksas problēmās, šis var šķist labs risinājums finansiālajām likstām, taču viss nav tik vienkārši. Lai kredītu apvienošanai būt vēlamais rezultāts ir jāapsver vairāki faktori.

Visbiežāk līdz situācijai, kur ir jāapsver kredītu apvienošana, noved bezatbildīga aizņemšanās un neparedzētas finansiālās problēmas. Visbiežāk medijos tiek dzirdēts par cilvēkiem, kas ir aizņēmušies vairākus ātros kredītus vai sms kredītus un nav spējīgi tos atdot. Šādās situācijās ir divi risinājumi, kas var palīdzēt konsolidēt kredītus. Pirmā iespēja ir paša spēkiem atrast jaunu kredītu, ar kura palīdzību varētu nosegt visus iepriekšējos kredītus, tādejādi apvienojot kredītus, taču bez priekšzināšanām ekonomikā un izpratnes par dažādo kredītu īpatnībam un procentu likmēm tas var būt sarežģīti. Tieši tāpēc Monni.lv iesaka otro variantu, kur persona atrod banku vai nebanku kreditoru, kurš piedāvā kredītu apvienošanas pakalpojumu. Visbiežāk kredītu konsolidēšana izpaudīsies kā vairāku īstermiņa kredītu apvienošana vienā ilgterminņa kredītā. Apvienojot kredītus ir iespējams samazināt ātro kredītu augstās procentu likmes un maksāt mazākas un izdevīgākas procentu likmes, kuras parasti tiek piemērotas ilgtermiņa kredītiem.

Kad ir iespējams apvienot savus kredītus?

Kredītu konsolidēšana ir iespējama gadījumos, kad personai ir grūtības atmaksāt esošos kredītus un ir nepieciešamība pārfinansēt šos kredītus. Laik kredītu pārfinansēšana un apvienošana būtu iespējama, ir svarīgi lai personai būtu darba vieta vai kādi citi pastāvīgie ienākumi. Savā būtībā kredītu apvienošana nozīmē, ka persona ņem jaunu kredītu, lai varētu finansēt savus esošos kredītus, un tieši tāpēc kredītiestādes ir ieinteresētas sadarboties tikai ar personām, kuras finansiāli spēs pildīt jaunās kredītsaistības. Protams, jāpiebilst, ka gluži kā ar jebkuru citu kredīta veidu, personai ir jābūt vismaz 18 gadus vecai, lai varētu apvienot kredītus. Katra kredītiestāde pati nosaka, cik kredītus ir iespējams apvienot, ir atrodamas kredītiestādes, kuras apvieno līdz pat 15 kredītus.

Ir vērtīgi apsvērt vairākus kreditorus, jo kredītu apvienošanas nosacījumi kreditoru starpā var atšķirties. Mainīgie, kas atšķirsas atkarībā no kreditora, parasti, ir pieejamā kredīta apvienošanas summa, atmaksas termiņš, kurā jaunais, apvienotais kredīts būs jāatmaksā, kā arī ikmēneša vai gada procentu likme. Šie ir vissvarīgakie faktori kredītu apvienošanas procesā, taču tik pat svarīgi ir pievērst uzmanību kredītu apvienošanas noformēšanas izmaksām, dažādām papildus komisijas maksām, akredīta administrēšanas izmaksām, kopējajaimaksājuma summai un, protams, ikmēneša maksājumu summai.

Kad ir vērts apsvērt kredītu apvienošanu?

Ja Tu esi saņēmis vairākus ātros kredītus un Tev ir radušās grūtības šos kredītus atmaksāt, tad, iespējams, ir laiks apsvērt iespēju šos kredītus apvienot. Ātrie kredīti ir ļoti populārs veids kā ātri aizņemties neparedzētās situācijās, taču ne vienmēr cilvēki izvērtē to, cik dārgi ir saņemt šos ātros kredītus un, diemžēl, sanāk iedzīvoties nepatīkamās situācijās, kur persona nav spējīga ne finansiāli, ne fiziski tikt galā ar visām savām kredītsaistībām.

Ja ir sanācis nonākt šāda veida situācijā, tad labākais risinājums var būt kredītu apvienošana. Kredītu apvienošana nav tikai ātro īstermiņa aizdevumu apvienošanai, apvienot ir iespējams arī ilgtermiņa kredītus. Ja Tev ir, piemēram, viens hipotekārais kredīts, patēriņa kredīts un vairāki, mazāki sms kredīti, tad, iespējams, Tev būs vieglāk tikt galā ar visām savām kredītsaistībām, ja Tu šos kredītus apvienosi vienā ilgtermiņa kredītā.

Vislielākais pluss kredītu apvienošanai ir zemāki procentu maksājumi, kas var krietni atvieglot apvienotā kredīta maksājumus. Ieguvums no kredītu apvienošanas būs arī fakts, ka personai būs tikai viens kredīts par kuru būs jādomā.

Neesi apmierināts ar esošo kreditoru?

Ja Tu neesi apmierināts ar esošā kreditora nosacījumiem, tad kredītu apvienošana pie cita kreditora var atvieglot un mainīt kredīta nosacījumus, tādejādi padarot kredīta nosacījumus draudzīgākus kredītņēmējam. Draudzīgāki nosacījumi var atvieglot Tavu dzīvi, likvidēt iespējamus stresa faktorus, kā arī atvieglot Tavu finansiālo slodzi. Ar kredītu apvienošanas palīdzību ir iespējams tikt vaļā no nomācošas finansiālajās situācijas un atbrīvoties no saistībām ar kreditoriem, kuru nosacījumi nesaskan ar Tavām vēlmēm un iespējām.

Ja esi nonācis situācijā, kur Tev ir iekrājies īres vai komunālais parāds, ir vērts apsvērt kredītu apvienošanu. Īres un komunālie parādi ir tieši tik pat nozīmīgi, cik jebkuras citu veidu parādsaistības. Tieši tā pat kā ātro kredītu vai patēriņa kredītu parādu gadījumā, Tu vari tikt reģistrēts parādnieku reģistrā un sabojāt savu kredītvēsturi uz ilgu laiku, ja iekrāsi īres un komunālo maksājumu parādus. Ja Tu vēlies veikt kredītu apvienošanu, tad noteikti izklāsti visas savas situācijas detaļas savam kreditoram, lai kopīgi varētu rast risinājumu Tavām finansiālajām grūtībām.

Ieguvumi no kredītu apvienošanas

Kā jau iepriekš minējām, tad kredītu apvienošanai ir vairāki plusi. Viens no svarīgākajiem ieguvumiem ir Tavs sirdsmiers. Šo sirdsmieru Tu iegūsi jo visi tavi kredītmaksājumi tiks apvienoti vienā kredītā un Tev vajadzēs tikai uztraukties par vienu ikmēneša maksājumu. Tieši tā pat kā mazāki procentu maksājumi, sirdsmieru Tev palīdzēs gūt arī mazāka ikmēneša maksājumu likme. Par šo likmi Tu varēsi vienoties ar savu kredīta konsultantu pirms līguma noslēgšanas. Tātad, ja Tu vēlies:

  • Mazākus procentu maksājumus
  • Mazākus ikmēneša maksājumus
  • Maksāt tikai vienu ikmēneša maksu
  • Iegūtu garāku apmaksas termiņu

tad ļauj Monni.lv palīdzēt Tev atrast kreditorus, kuri var sastādīt izdevīgus kredītlīguma nosacījumus, kuri ir izdevīgi tieši Tev un Tavai finansiālajai situācijai.

Lasi arī:

Kā izvēlēties visizdevīgāko ātro kredītu internetā?

Kuri kredītu veidi ir pieejami Monni.lv?

Lēti kredīti jeb kredīti ar zemiem procentiem