Kredīts no 21 gada

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Neskatoties uz to, ka saņemt kredītu ir iespējams jau no 18 gadu vecuma, tad jāatzīst, ka izvēles iespējas saņemot kredītu no 21 gada vecuma ir krietni vien plašākas. Visi Latvijā darbojošies kreditori izsniedz aizdevumus personām no 21 gada vecuma, ja pārējie kritēriji aizņēmumam tiek izpildīti. Kredīti ir pieejami personām jau no 18 gadu vecuma, taču izvēles iespējas starp dažādiem kreditoriem ir krietni vien plašākas sasniedzot, tā saucamo, otro pilngadību.

Kreditori, kas nav oficiālas bankas, tā sauktie nebanku kreditori, paši nosaka rāmjus un noteikumus kredītu izsniegšanai. Šīs nebanku kredītu iestādes bieži klasificē personas 18-20 gadu vecumā, kā personas ar pastiprinātiem riska faktoriem. Riska faktoru klasifikācija ir balstīta uz subjektīviem pieņēmumiem par personu atbildības sajūtu, spēju izvērtēt konkrēto piedāvājumu nosacījumus un savu spēju pildīt norunātos nosacījumus.

Kredīts no 21 gada – aizņemies aktuāliem notikumiem savā dzīvē

21 gada vecumā dzīvē notiek daudz pārmaiņu. Visas šīs pārmaiņas ir visnotaļ aizraujošas un ir dabīgs posms katra jaunieša dzīvē, taču katra jaunieša personīgās finanses ne vienmēr ir gatavas šīm pārmaiņām. Šīs pārmaiņas var būt saistītas ar ģimenes situāciju, dzīvošanas situāciju, mācībām, karjeru vai ko gluži citu. Neatkarīgi no tā, kāda veida pārmaiņas Tu šobrīd piedzīvo savā dzīvē, Monni.lv vēlas Tev palīdzēt pieņemt finansiāli visatbildīgākos un labākos lēmumus aizņēmumu un kredītu sakarā.

Aizņemies auto iegādei

Ja Tu jau ilgi esi sapņojis par jauna auto iegādi – tagad ir īstais laiks! Neskatoties uz to vai Tu sapņo par jauna vai lietota auto iegādi, Monni.lv var Tev palīdzēt pirmajos soļos uz jauna auto iegādi, palīdzot Tev atrast iespējas aizņemties jaunā auto iegādei. Tai pat laikā, ja Tu jau esi iekrājis jauna auto iegādei, bet Tev pietrūkst pēdējie līdzekļi sapņa piepildīšanai, tad neuztraucies, jo ar Monni.lv palīdzību Tu vari ātri un vienkārši ievākt informāciju par kredītiem un aizdevumiem, lai varētu aizņemties pēdējo iztrūkumu lielā pirkuma veikšanai.

Jauna auto iegāde var šķist, kā luksusa izdevums, taču, ja Tu dzīvo tālu no savas darbavietas vai izglītības iestādes, iespējams, ir vērts apsvērt auto iegādi, lai ietaupītu gan laiku, gan naudu, ko Tu patērē uz sabiedriskā transporta izdevumiem. Auto iegāde var Tev sniegt nepieciešamo neatkarību un efektivitāti, lai Tu spētu plānot un izmantot savu laiku efektīvāk, nevis katru dienu plānot kā apvienot studijas, darbu un savas brīvā laika aktivitātes.

Aizņemies jaunam mājoklim vai esošā uzlabošanai

21 gada vecumā jauni cilvēki atrodas dažādās dzīves stadijās. Ir jaunieši, kas 21 gada vecumā gan emocionāli, gan finansiāli ir 100% nostājušies uz savām kājām. Tai pat laikā ir arī jaunieši, kas vēl arvien, daļēji vai pilnīgi, ir atkarīgi no vecāku finansiālā atbalsta. Neskatoties uz to vai Tu īrē savu dzīvesvietu vai esi pārmantojis savu pirmo īpašumu, iespējams, Tev ir sapnis par jaunu mājokli vai esošā mājokļa uzlabošanu. Vai nu tas ir aizņēmums remonta veikšanai, jaunām mēbelēm, nepieciešamajai sadzīves tehnikai, īres maksai vai pārvākšanās izdevumiem, lai arī kādi nebūtu Tavi mērķi Monni.lv ir šeit, lai palīdzētu Tev pieņemt lēmumu par visizdevīgāko kredītu ar vislabākajiem nosacījumiem.

Aizņemies sevis pilnveidošanai

Neskatoties uz to, ko sevis pilnveidošana nozīmē Tev – Monni.lv Tev palīdzēs sasniegt šo mērķi. Iespējams, Tu vēlies sevi pilnveidot iestājoties jaunos kursos, maksas mācību programmā vai gluži vienkārši paņemot sen pelnīto atvaļinājumu. Lai arī cik jauki tas viss neizklausītos, mēs visi apzināmies, ka kursi un ceļošana var maksāt vairāk, nekā mūsu finansiālās iespējas ļauj, tieši tāpēc ir vērts apsvērt aizņēmumu. Aizņemties jebkāda veida sevis pilnveidošanai ir stabils ieguldījums nākotnē. Iespējams, ka Tu jūti, ka spētu ātrāk kāpt pa karjeras kāpnēm, ja Tev būtu diploms no jaunākajiem kursiem Tavā darba jomā, vai jūti, ka esi apstājies savā profesionālajā attīstībā vai esi, gluži vienkārši, emocionāli izsmelts – apsver iespējas pilnveidot sevi un pavērt sev jaunas iespējas!

Ja Tu nejūties finansiāli spējīgs tieši šobrīd pilnveidot sevi, tad, iespējams, Monni.lv var palīdzēt Tev atrast vislabāko risinājumu, lai Tev nevajadzētu taupīt uz savas personīgās izaugsmes rēķina. Viss, kas Tev ir jāzin, lai Monni.lv spētu Tev efektīvi sniegt vislabāko padomu, ir: vēlamā aizņēmuma summa, cik ilgs laiks Tev būtu nepieciešams, lai atdotu šo summu un vēlamā procentu atmakasas likme. Ir pienācis pēdējais laiks padomāt par sevi un savu nākotni – netaupi uz savu sapņu rēķina!

Labākais kredīts ar izdevīgākajiem nosacījumiem

Monni.lv ir radīts, lai palīdzētu Tev saprast dažādos kredītu un aizņēmumu piedāvājumus, kā arī to nosacījumus. Sākot ar 21 gada vecumu, Tu vari aizņemties pie visiem banku un nebanku aizdevējiem Latvijā un Monni.lv palīdzēs Tev izvēlēties vislabāko risinājumu Tavā vajadzībām starp pieejamajiem kreditoriem. Monni.lv ir vietne, kas radīta, lai ātri un ērti salīdzinātu interneta kredītus un palīdzētu patērētājam izvēlēties vislabāko risinājumu, atkarībā no patērētāja vajadzībām un iespējām atmaksāt aizņēmumu. Mūsu mērķis ir palīdzēt Tev pieņemt vislabāko lēmumu kredīta sakarā. Mūsu pakalpojumi ir absolūti bez maksas un vienīgā informācija, ko mums vajag no Tavas puses ir:

  • Aizņēmuma summa
  • Laiks, kurā Tu plānot atmaksāt kredītu
  • Vēlamā atmaksas procentu likme

Vēl nekad nav bijis iespējams vieglāk un ātrāk informēt sevi izdevīgu kredītu sakarā!