Kredīts no 20 gadiem

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Daudziem jauniešiem tas ir liels notikums – sasniegt 20 gadu vecumu. Dažiem tas ir ilgi gaidīts prieks, bet citiem nav īsti saprotams, kur ir aizskrējuši viņu pusaudžu gadi. 20 gadu vecums ir pagrieziena punkts, kas daudziem iezīmē jauna posma iesākumu dzīvē, daudz jaunus piedzīvojumus un līdz ar to arī jaunu atbildību.

20 gadu vecumā cilvēki parasti ir dažādās dzīves stadijās. Daļa ir topoši vai esoši studenti, bet daži citi ir izvēlējušies strādāt mācību vietā. Daudziem 20 gadu vecums nozīmē pirmos soļus „īstajā” pieaugušo dzīvē. Pēc Latvijas likumdošanas pilngadība oficiāli tiek sasniegta 18 gadu vecumā, taču ir jomas, kurās pilngadība oficiāli iestājas sasniedzot 21 gada vecumu. Aizņēmumu sakarā bieži vien ir iespējams konstatēt, ka kreditori par atbilstošu vecuma robežu kredītu izsniegšanai uzskata 20 vai pat 21 gada vecumu. Šāda veida vecuma ierobežojums var būt saistīts ar izpratni, ka daudzi 18 un 19 gadus veci jaunieši vēl arvien iet vidusskolā un tādēļ nav spējīgi sev nodrošināt stabilus ienākumus. Līdz ar to tas nozīmē, ka kreditoru izpratnē, 18 un 19 gadu vecums nav piemērota vecuma grupa kredītiem un citu veidu aizņēmumiem. Kreditoru risks nesaņemt atpakaļ aizdoto naudu palielinās, balstoties uz 18, 19 un 20 gadu vecu jauniešu iespējami nestabilo maksātspēju.

Neskatoties uz visu iepriekšminēto gan 18, 19 un 20 gadu vecumā ir iespējams saņemt aizdevumu, taču iespējas var būt ierobežotākas, nekā pēc 21 gada vecuma sasniegšanas. Interneta kredītu, ātro kredītu un sms kredītu izsniedzēji var paši noteikt vecuma ierobežojumus kredītu izsniegšanas sakarā.

Kredīts no 20 gadiem – aizņemies dzīvoklim, auto vai ceļošanai

20 gadu vecumā daudz kas dzīvē mainās. Daudzi 20 gadus veci jaunieši vēl arvien studē, bet citi jau ir pievienojušies darba tirgum un aktīvi strādā pie savas karjeras, tai pat laikā ir sastopami 20 gadus veci jaunieši, kas vēl nav izlēmuši, kurā virzienā tie vēlas virzīt savu dzīvi un karjeru. Neatkarīgi no tā, kurā no šīm grupām Tu redzi sevi, viens ir skaidrs – ne vienmēr mūsu personīgās finanses saskan ar mūsu sapņiem un tas nozīmē, ka ir jāmeklē iespējas sasniegt savus mērķus. Lai arī kādi nebūtu Tavi mērķi, Monni.lv grib Tev palīdzēt atrast vislabāko risinājumu Tavām finansiālajām vajadzībām. Monni.lv piedāvā vieglu pārskatu pār īstermiņa, ilgtermiņa, patēriņa, kā arī auto kredītiem un mēs būsim Tev līdzās, lai palīdzētu atrast tieši to, ko Tu meklē.

Vai ir pienācis laiks pamest ligzdu?

20 gadu vecums ir vecums, kad daudzi jaunieši nolemj, ka ir laiks pamest vecāku ligzdu un uzsākt neatkarīgu dzīvi savā dzīvoklī. Iespējams, arī Tu apsver ievākties savā dzīvoklī, taču pārvākšanās nozīmē ne tikai to, ka ir nepieciešamas finanses, lai segtu īres izmaksas, taču arī finanses pašam pārvākšanās procesam, komunālajiem maksājumiem, jaunu mēbeļu iegādei un citām svarīgām lietām par kurām Tu, iespējams, nemaz neesi aizdomājies.

Ja Tu morāli jūties gatavs šim solim, taču finansiāli visi, ar pārvākšanos saistītie, izdevumi ir par lielu, tad Tev ir vērts apsvērt kredītu, lai Tu varētu spert pirmos soļus savā neatkarīgajā dzīvē. Izmanto Monni.lv, lai izpētītu un apsvērtu savas iespējas kredītam, kas Tev palīdzētu ātri un bez problēmām aizņemties līdzekļus pārvākšanās nolūkam. Monni.lv vēlas palīdzēt Tev kļūt gudrākam kredītu un ilgtermiņa aizdevumu sakarā, lai Tu ar mierīgu sirdi varētu aizņemties tieši tik daudz naudas, cik Tev ir vajadzīgs uz tieši tik ilgu laiku, cik Tu vēlies lietot kredīta atmaksai.

Kļūsti neatkarīgs ar savu personīgo auto

Ja Tu dzīvo tālu no savas darbavietas vai augstskolas, tad Tu, iespējams, apsver iespēju iegādāties savu peronīgo automobīli. Neskatoties uz to vai Tu apsver iegādāties jaunu vai lietotu auto, visi skaidri apzinās, ka auto iegāde nav lēts prieks, taču auto iegāde var būt vērtīgs ieguldījums Tavā nākotnē. Ar savu auto Tev būs vieglāk apvienot studijas un darbu, jo Tu būsi neatkarīgs no sabiedriskā transporta, kas bieži vien aizņem krietni vairāk laika, lai tiktu no viena galamērķa uz otru. Iegādājoties savu personīgo auto Tu iegūsi ne tikai zināmu neatkarību, bet arī ietaupīsi laiku un finanses, ko Tu citādi patērētu uz sabiedrisko transportu.

Apceļo un iepazīsti pasauli

Daudzās pasaules valstīs, Latviju ieskaitot, 20 gadu vecumā jaunieši bieži vēlas sākt vairāk ceļot. Mērķi ceļošanai ir gaužām dažādi, jo jaunieši ceļo gan lai iepazītu pasauli ārpus dzimtenes robežām, lai iepazītu paši sevi un lai gluži vienkārši uzkrātu enerģiju nākamajam mācību gadam vai mēnešiem darbā. Tas nevienam nav noslēpums, ka daži galamērķi ir lētāki par citiem, kas, protams, ietekmē  ceļojuma ilgumu un ceļotāju atsauksmes par piedzīvoto, jo ceļojumu plānošana ir atkarīga no katra cilvēka finansiālajām iespējām. Ar Monni.lv palīdzību Tev ir iespēja aizņemties tieši Tavam sapņu ceļojumam un doties apciemot to pasaules daļu, kura uzrunā tieši Tevi. Mūsdienās ir tik viegli apceļot pasauli un iepazīt citas kultūras vai nu vienatnē vai arī kopā ar ģimeni vai draugiem un Monni.lv vēlas sniegt Tev nepieciešamo atbalstu, lai Tu spētu piepildīt šo sapni un bagātot sevi.

Tieši tik vienkārši ir atrast sev visizdevīgāko aizdevumu

Atrast dažādos aizdevumu veidus ir viegli, taču izprast dažādos piedāvājumus un kredītu noteikumus var būt sarežģīti, it īpaši bez iepriekšējas pieredzes šajā jomā. Teši tāpēc Tev ir nepieciešams iegūt visizsmeļošāko informāciju par dažādajiem ītermiņa, ilgtermiņa un patēriņa kredītiem. Monni.lv mērķis ir palīdzēt Tev salīdzināt un izvēlēties pareizo kredīta veidu balstoties uz Tavām iespējām un kritērijiem. Mēs vēlamies Tev palīdzēt pieņemt drošu un labi informētu lēmumu. Monni.lv – ātri, vienkārši un 100% bez maksas.