Kredīts no 18 gadiem

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Kredīts no 18 gadiem? Beidzot ir pienākusi lielā diena. Tava 18 gadu dzimšanas diena. Tev, varbūt, jau ir pilni 18 gadi, vai arī drīz paliks 18. Varbūt, Tu pazīsti kādu, kurš drīz pūtīs 18 svecītes uz savas dzimšanas dienas tortes, vai drīzāk dzīros līdz rīta gaismai, kas tomēr ir vairāk aktuāli mūsdienu jaunajai paaudzei. Pilngadības sasniegšana ir neticami aizraujošs laiks, jo jaunībā patiešām notiek ļoti daudz aizraujošu piedzīvojumu, kas saistās ap stāšanos pieaugušo rindās. Iespējams, ka ne visi jaunieši to izjūt – vismaz ne sākumā.

Pārmaiņas dzīvē

18 gadu vecumā ne visi jau ir paspējuši izvākties no vecāku mājām, bet jebkurā gadījumā dzīve mainās strauji. Šajā savas dzīves periodā Tu vari ne tikai iegūt autovadītāja aplieību, bet arī patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību. 18 gadu vecums nozīmē ne tikai jaunus piedzīvojumus, bet arī jaunus izaicinājumus. 18 gadu vecumā ir daži, kuri saņem atbalstu no vecākiem un ir citi, kuriem jātiek galā pašu spēkiem. Šajā vecumā tipiski ir sastopami gan jaunieši, kas iepriekš nekad nav strādājuši, gan arī jaunieši, kam nekas cits neatliek, jo ir jāmaksā īre. Neatkarīgi no tā, kāda ir Tava ģimenes situācija, skaidrs ir viens – sasniedzot 18 gadu vecumu paveras klāsts ar neskaitāmi daudz jaunām iespējām.

Tieši tāpēc ir svarīgi sakārtot savu ekonomisko situāciju un saprast ekonomiskos rāmjus un izdevumus, kas saistīti ar 18 gadus veca jaunieša dzīvesstilu. Ne viss ir tik lēts, kā tas bija iepriekš, jo vecāki vairs nesniedz tik pat lielu finansiālu atbalstu kā kādreiz. Iespējams, tieši tāpēc ir vērts apsvērt kredītu, ja Tavā bankas kontā nav pietiekami daudz līdzekļu. Tieši jaunībā Tev ir pietiekami daudz laika un spēka piepildīt savus sapņus, diemžēl, tai pat laikā, tieši šajā dzīves posmā Tev var nākties saskarties ar vislielākajiem finansiālajiem izaicinājumiem. Taču finansiālām grūtībām nevajadzētu Tevi apturēt no savu sapņu piepildīšanas, lai arī kādi nebūtu Tavi mērķi – iestāties autoskolā, ceļot, doties uz festivāliem vai iegādāties savu pirmo automašīnu.

Kā izvēlēties pareizo kreditoru?

Mūsdienās ir neskaitāmi daudz aizdevēju un kredītu tipu, kas nozīmē, ka tas var būt visais izaicinoši tos visus salīdzināt un atrast vislabāko risinājumu savai situācijai. Ņemot vērā, ka 18 gadus veciem jauniešiem parasti nav pieredzes ar kredītiem un aizņēmumiem, tā var šķist kā neiespējama misija izvēlēties pareizo kreditoru. Tai pat laikā ir jātceras, ka vairums kredītiestāžu atsakās izsniegt aizdevumus personām, kas ir jaunākas par 20 vai 21 gada vecumu. Neskatoties uz to, ka visām pilngadību sasniegušām personām ir tiesības kandidēt uz aizdevumiem, katra individuālā kredītiestāde nosaka vecuma ierobežojumus saviem pakalpojumiem, ko tā uzskata par labu esam.

Ne visi jaunieši 18 gadu vecumā jau ir spējīgi finansiāli sevi nodrošināt pašu spēkiem, tādēļ var rasties grūtības dabūt aizņēmumu. Neskatoties uz to, ka procentuāli 18 gadus veci jaunieši sastāda salīdzinoši nelielu daļu no visiem kredītu ņēmējiem, kreditori uzskata 18 gadus vecus jauniešus par riska grupu, kas aizņemas bezatbildīgi un bez iespējām kredītu atdot. 18 gadu vecumā izvēles iespējas starp kreditoriem ir krietni mazākas, bet dabūt kredītu nav neiespējami.

Visos kredītu izsniegšanas gadījumos kreditori izvērtē kredīta ņēmēja ienākumu līmeni, maksātspēju, kredītvēsturi un ienākumu līmeni. Šie faktori ietekmē kreditoru vēlmi uzņemties risku, kas rodas aizdodot naudu konkrētai personai. Jaunietim, kas vēlas ņemt kredītu ir jābūt nodarbinātam, ja Tu neesi nodarbināts, tad Tavas iespējas tikt apstiprinātam, lai spētu izņemt aizdevumu ir krietni zemākas. Šajos gadījumos pēdējā iespēja ir iegūt aizdevumu apmaiņā pret ķīlu, piemēram, ieķīlājot savu automobīli.

Kredīti no 18

Saņemt kredītu 18 gadu vecumā ir sarežģītāk, taču tas nav neiespējami. Lai palīdzētu Tev orientēties dažādos kredītu veidos un palīdzētu Tev pieņemt vispareizāko lēmumu aizņēmuma sakarā, Monni.lv piedāvā Tev izsmeļošu pārskatu pār Tavām iespējām.

Raksta turpinājumā Tu vari lasīt par iespējajamām priekšrocībām, kuras Tu vari iegūt aizņemoties naudu 18 gadu vecumā un kā atrast visizdevīgāko aizņēmumu ar viszemākajām procentu likmēm. Viss ir vienkāršāk, nekā Tev šķiet, ja vien Tu ievāc informāciju no pareizajiem kanāliem.

Aizņēmums autovadītāja apliecībai

18 gadu vecumā ir daudz izdevumu un viens no tiem ir autoskola. Kredīts no 18 gadiem var palīdzēt Tev, ja šobrīd nevari atļauties apmaksāt autoskolu. Iespējams, ka autovadītāja apliecība nav nekas, ko Tev vajag tieši šobrīd, bet ir ļoti izplatīti, ka jaunieši vēlas stāties autoskolā sasniedzot 18 gadu vecumu. Autovadītāja apliecības iegūšana palīdz augt un kļūt atbildīgākam, kas iezīmē patiesi unikālu posmu jauniešu dzīvē. Sēšanās pie stūres jau no jauna vecuma padara jauniešus drošākus un pārliecinātākus, jo tādejādi ir iespējams efektīvi iepazīties ar valsts ceļiem un galu galā nodrošināt satiksmes drošību.

Apmaksā autovadītāja apliecību patsstāvīgi

Ne visiem vecākiem ir iespēja apmaksāt autoskolu saviem bērniem, kā arī ne visiem 18 gadus veciem jauniešiem ir iespēja patstāvīgi segt ar autoskolu saistītos izdevumus. Ja Tu esi situācijā, kur patstāvīgi jāapmaksā autoskolas izdevumi, tad Tu vari apsvērt savas iespējas kredīta izņemšanas sakarā, lai varētu segt izdevumus saistītus ar autoskolas teorētisko un praktisko apmācību. Autovadītāja tiesību kopējās izmaksas, atkarībā no braukšanas nodarbību skaita, jāplāno robežās no 600 līdz 1000 eiro. Ja Tev tavā bankas kontā, diemžēl, nav šādas summas, tad var paiet laiks, līdz Tev ir iespēja iekrāt pietiekami daudz līdzekļu autoskolas izdevumiem, taču aizņemoties nepieciešamo summu Tu varēsi sēsties pie stūres krietni ātrāk.

Ieguldi savā nākotnē

Ar autovadītājā tiesību iegūšanu Tu iegūsti iespējas nogādāt sevi no punkta A uz B daudz ātrāk un efektīvāk. Kredīts no 18 gadiem var palīdzēt Tev sasniegt šo mērķi un iegūt autovadītāja apliecību ātrāk. Vai nu Tev ir jātiek uz un no skolas vai darba, ieguldījums autovadītāja tiesību iegūšanā ir ieguldījums Tavā nākotnē. Pat ja ieguldīšana autoskolas izdevumos Tev šobrīd neliekas pirmā prioritāte, tad noder apsvērt to, cik vērtīgs ieguldījums tas būs nākotnē, kad Tev būs pilnas slodzes darbs, ģimene un bērni.

Kopā jautrāk

Stāšanās autoskolā, kā arī teorētisko un praktisko apmācību apmeklēšana daudziem ir kas pilnīgi jauns un biedējošs. Izvēloties aizņēmumu autoskolas izdevumu segšanai, Tu sniedz sev iespēju apmeklēt autoskolu kopā ar saviem draugiem, nevis darīt to vēlāk, kad draugiem jau būs autovadītāja tiesības kabatā.

Aizņemies vieglākai ikdienai

Būt „pieaugušo” rindās ne vienmēr ir viegli. Ja vēl arvien ej vidusskolā, tik tikko esi sācis augstskolu vai sācis strādāt, Tu zini, ka ir jārēķinās ar veselu rindu izdevumu. Iespējams, ka Tu atrodies situācijā, kur Tev ir paša spēkiem jānodrošina līdzekļi, lai spētu apmaksāt mobilā telefona abonamentu, mēnešbiļeti sabiedriskajam transportam vai pusdienām skolas ēdnīcā.

Atvieglo savus ikmēneša izdevumus

Izmanto priekšrocības, ko nodrošina aizdevums, lai atvieglotu savus ikdienas izdevumus un nodrošinātu sev iespēju vieglāk „savilkt galus” katru mēnesi. Iespējams, ka Tu esi situācijā, kur Tev ir vairāk izdevumi, nekā citiem jauniešiem Tavā vecumā, vai arī Tev gluši vienkārši nepietiek laika un enerģijas, lai spētu savienot mācības ar darbu. Lai arī kādā situācijā Tu neatrastos, iespējams, Tev noderētu finansiāls atbalsts, lai atvieglotu ikdienas rūpes.

Iegūsti papildus kabatasnaudu

Pēdējais laiks vidusskolā vai pirmie soļi augstskolā vienmēr sit augstu vilni. Tik aktīvi organizēti dažnedažādi pasākumi, kuru mērķis ir palīdzēt studentiem iepazīt attiecīgās iestādes vidi, mācību organizāciju un studentu dzīvi. Pasākumi, mācību braucieni un ekskursijas, kuras ir jāapmaksā pašu spēkiem. Ja Tu esi viena no tām personām, kura saskarās ar finansiāliem izaicinājumiem visu esošo izdevumu sakarā, tad atceries, ka tas nebūt nenozīmē, ka Tev būtu jālaiž garām visas vilinošās iespējas. Šāda rakstura gadījumos noder apsvērt aizņēmumu, lai nebūtu jālaiž garām iespējas izklaidēties un izglītoties kopā ar saviem klases vai studiju biedriem.

Grāmatas, kancelejas preces un datori ir dārgi

Katrs jaunais mācību gads vai semestris nozīmē nepieciešamību iegādāties jaunus mācību matereālus, kas ir nepieciešami, lai Tu pilnvērtīgi spētu pievērsties mācībām un spētu sekmīgi tālākizglītoties. Daudzās augstākās izglītības mācībiestādēs personīgais dators ir ne tikai nepieciešamība, bet prasība, kas atkal nozīmē jaunus izdevumus. Pagājuši ir tie laiki, kad bija iespējams izmantot tikai klades un pildspalvas, lai pilnvērtīgi varētu piedalīties mācību darbā. Visi šie izdevumi, kas iekļauj mācību matereālus, kancelejas piederumus un elektroniku, ir dārgi, bet īpaši dārgi tie ir 18 gadu vecumā, kad finansiālā stabilitāte ne visiem ir pazīstams jēdziens. Ja paša spēkiem un ar ģimenes atbalstu nav iespējams tikt galā ar visām nepieciešamībām, tad ir īstais laiks apsvērt iespējas aizņemties.

Aizņemies neaizmirstamiem piedzīvojumiem

Kā jau iepriekš minējām, tas nav noslēpums, ka 18 gadu vecumā ir daudz iespēju un vilinājumu. Viens no tiem ir iespēja brīvi plānot savas brīvā laika aktivitātes. Ja Tu personīgi neesi lielākais ceļotājs un dod priekšroku atvaļinājumu pavadīšanai Latvijā, tas nenozīmē, ka Tev nav vajadzības pēc papildus finansiāliem līdzekļiem, lai varētu doties dažādos piedzīvojumos un iesaistīties brīvā laika aktivitātēs ar ģimeni un draugiem.

Nodrošini sev neaizmirstamus brīvlaikus

Pastāv daudz un dažādas iespējas, kā pavadīt savu brīvo laiku. Neskatoties uz to, kādas ir Tavas intereses un kaislības, bieži vien finansiālās iespējas stājas ceļā sapņu piepildīšanai. Tas vai Tavi šīs vasaras mērķi ir apmeklēt Latvijas lielākos festivālus, doties telšu braucienā ar draugiem vai vienkārši apciemot draugus, kas dzīvo citās pilsētās nav būtiski. Kas ir būtiski ir fakts, ka visas šīs aktivitātes maksā naudu. Protams, ir iespējams saplānot aktivitātes, kas neprasa lielus finansiālus ieguldījumus, bet ir iespējas, kas ir vienreizējas un tās ir jāķer, kamēr ir tas iespējams. Vai nu tas ir redzēt savu mīļāko mūziķi uzstājamies vai arī doties neaizmirstamā laivu braucienā pirms klasesbiedri pašķirās, lai katrs dotos studēt savā unversitātē.

Neatsakies no studiju braucieniem

Viens no interesantākajiem veidiem kā augstākās izglītības iestādes piedāvā pilnveidot savu audzēkņu zināšanas ir ar piedalīšanos studiju un apmaiņas braucienos. Šie braucieni nozīmē ne tikai iespēju iemācīties ko jaunu, bet arī iespēju iepazīt citus studentus no ārzemēm, kas studē to pašu vai ko līdzīgu. Ar šo studiju braucienu palīdzību bieži ir iespējams satikt līderus no vadošajām kompānijām Tavā jomā. Studiju braucieni bieži vien sevī ietver seminārus un kursus. Neskatoties uz to, cik interesanti un neatkārtojami šie braucieni var šķist, tie ir jāspēj finansēt pašu spēkiem un tas nozīmē, ka ir vērts apsvērt aizņēmumu, lai varētu ieguldīt savā nākotnē.

Pilnveido sevi

Viens no populārākajiem veidiem kā pilnveidot sevi ir ceļojot. Ceļojot mēs ne tikai paveram sev jaunus horizontus, bet  varam arī iemācīties ko jaunu par sevi un iepazīt citas zemes, to kultūru un vēsturi. Situācijas ir dažādas. Ir cilvēki, kas izvēlas pēc vidusskolas pabeigšanas ieturēt gadu garu pauzi pirms stāšanās augstskolā. Bieži vien mērķis ar šīs pauzes ieturēšanu ir ceļot, pilnveidot sevi un izlemt, kurā augstskolā stāties un kuru studiju programmu izvēlēties, lai spētu sasniegt savus profesionālos mērķus.

Aizņemies saviem personīgajiem mērķiem

Ne visi jaunieši prioretizē ceļošanu kā galveno mērķi sasniedzot 18 gadu vecumu. Ir daudzi, kuru pirmais mērķis ir izvkties no vecāku mājām un sākt savu neatkarīgo dzīvi. Iespējams, ka izvākšanās iemesls ir studiju izvēle citā pilsētā un pat ja izvākšanās nav mērķis, tad iespējams Tev ir nepieciešams ieguldīt savā pirmajā automobīlī. Lai arī kādi nebūtu Tavi mērķi un ambīcijas, iespējams, Tu esi situācijā, kur Tev ir nepieciešams aizņēmums. Labās ziņas ir, ka visām personām, kuras ir sasniegušas pilnus 18 gadus ir visas tiesības kandidēt uz īstermiņa un ilgtermiņa kredītiem. Katra situācija tiek analizēta atsevišķi un aizņēmuma lielums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Šie faktori ir Tavs vecums, kredītvēsture, darba situācija utt. Lielākā daļa aizdevēju izvērtē Tavu situāciju pāris minūšu līdz pāris stundu laikā.

Ievācies savā dzīvoklī

Ja Tu esi izlēmis uzsākt patstāvīgu dzīvi un izvākties no vecāku mājām Tev ir jāapzinās, ka šis ir apjomīgs lēmums, kur ir jāapsver vairāki finansiālas dabas faktori. Vai Tu esi aprēķinājis visus izdevumus? Plānojot budžetu lielajam solim atceries, ka Tev ir ne tikai jādomā par īres maksu, bet arī par komunālajiem maksājumiem, izdevumiem mēbeļu iegādei, sadzīves tehnikai un citiem izdevumiem, par kuriem Tu, varbūt, esi piemirsis. Bet neuztraucies, Monni.lv ir šeit, lai Tev palīdzētu atrisināt šos finansiālos jautājumus!

Ieguldi savā pirmajā automobilī

Ja Tev autoadītāja tiesības jau ir kabatā, tad Tu, iespējams, apsver ieguldīt savā pirmajā automobīlī. Automobīļa iegāde nav lēts prieks, tāpēc der apsvērt aizdevumu, kas Tev palīdzētu ātrāk tikt pie sava pirmā spēkrata. Sakrāt pietiekami daudz līdzekļu pirmā automobīļa iegādei var prasīt vairāk laika, nekā plānots. Vai Tu nevēlies gaidīt, tāpēc Tu, iespējams, apsver aizņemties un Monni.lv ir šeit, lai Tev palīdzētu šajā procesā. Ar savu personīgo automobīli Tu varēsi patstāvīgi plānot savu dienu un gaitas, jo Tev nevajadzēs, vajadzības gadījumā, aizņemties auto no vecākiem vai draugiem.

Monni.lv palīdzēs Tev atrast vislabākos piedāvājumus kredītiem ar vislabākajiem nosacījumiem

Atrast pareizo aizdevumu ar pareizajiem nosacījumiem var šķist apgrūtinoši un gandrīz neiespējami. Situāciju neatvieglo fakts, ka ir pieejami daudz un dažādi kreditori, katrs ar saviem nosacījumiem. Monni.lv mērķis ir palīdzēt Tev gūt pārskatu pār Tavām vajadzībām un Tavām iespējām. Monni.lv mērķis ir palīdzēt Tev salīdzināt pieejamās kredītinstitūcijas un aizdevumus, kā arī atrast labāko risinājumu tieši Tavai situācijai.

Meklējot savu nākamo kredītu ar Monni.lv palīdzību, vienīgais, kas Tev mums ir jāpastāsta ir trīs vienkāršas lietas:

  • Cik daudz naudas Tu vēlies aizņemties
  • Cik ilgā laikā Tu plāno to atdot
  • Maksimālā procentu likme kredīta atmaksai

Lietot Monni.lv, lai atrastu labāko kredītu un atmaksas noteikumus, ir neticami viegli un ātri. Bet vissvarīgāk – tas ir 100% bez maksas. Aizņemies, lai piepildītu lielākus un mazākus sapņus, bet atceries aizņemties apdomīgi un apsver savas iespējas aizņēmumus atmaksāt.