Aizņemies 1000 eiro

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Gandrīz ikviens no mums saskāries ar neparedzētiem izdevumiem vai vēlmēm, kam līdzekļu no ikmēneša algas vai iekrājumiem nepietiek. Nereti šādos gadījumos cilvēki naudu labprātāk aizņemas no ģimenes vai draugiem, taču, ja šādas iespējas nav, aizdevumu nākas noformēt bankā vai pie citiem kreditoriem.

Kādi kredīta veidi ir pieejami, aizņemoties 1000 eiro?

Patēriņa kredīts

Patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums dažādu mērķu īstenošanai – atpūtas braucienam, sadzīves tehnikas iegādei, mājokļa remontam un citiem mērķiem. Šī kredīta būtiskākā atšķirība no ātrajiem kredītiem, aizņemoties 1000 eiro, ir atmaksas termiņš – parasti tie ir 3 līdz 60 mēneši. Izvēloties šo aizdevuma veidu, tev būs iespēja kopā ar banku vai kreditoru izstrādāt sev vispiemērotāko apmaksas grafiku – vienādais maksājuma grafiks (katru mēnesi maksāsi vienādu summu) vai dilstošais maksājuma grafiks (katru mēnesi maksāsi vienādu pamatsummu, taču procentu likmes maksājumi ar katru mēnesi saruks).

Šī kredīta lielākais mīnuss ir tāds, ka nereti kredīta apstiprinājums jāgaida ilgāk, ne kā, piemēram, izvēloties ātro kredītu. Noformējot patēriņa kredītu, banka vai kreditori novērtēs tavu maksāt spēju, tādēļ bieži vēlēsies redzēt izrakstu par taviem ienākumiem pēdējo 3-6 mēnešu laikā. Vēl viens svarīgs faktors aizdevuma saņemšanai ir tava kredītvēsture – to ietekmē ne tikai kredīta maksājumi, bet arī rēķinu nomaksa, līzingi utt.

Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret ķīlu ir kredīta veids, kuru noformējot, nepieciešamā naudas summa tiks izsniegta apmaiņā pret ķīlu. Bankas un citi kreditori parasti izsniedz kredītus pret automašīnas vai nekustamā īpašuma ķīlu, taču, ja vēlies ieķīlāt citus vērtīgus īpašumus (piemēram, dārglietas vai sadzīves tehniku), to vari izdarīt lombardā. Taču der atcerēties, ka lombardā ieķīlātu objektu vērtība parasti tiek novērtēta zemu un, neizpērkot ķīlu laikā, pastāv liela iespēja to zaudēt.

Ja esi izvēlējies ieķīlāt savu automašīnu vai nekustamo īpašumu, svarīgi atcerēties, ka ieķīlātājam jābūt likumīgam ķīlas īpašniekam un gadījumos, kad ķīla pieder abiem laulātajiem, to var ieķīlāt tikai ar otra laulātā piekrišanu.

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir viens no populārākajiem kredīta veidiem, tā priekšrocība ir īsais apstrādes laiks – kredītu iespējams noformēt vien pāris minūšu laikā, aizpildot pieteikumu internetā vai ierodoties kreditora filiālē. Viens no šī kredīta nosacījumiem ir atmaksas termiņš – daudzi no kreditoriem ierobežo atmaksas periodu līdz 30 dienām, taču nereti iespējams kredītu atmaksāt gada laikā. Vēl viens svarīgs faktors izvēloties ātro kredītu, ir procentu likme – šiem kredītiem raksturīga augstāka GPL nekā ilgtermiņa kredītiem par lielāku summu, tāpēc svarīgi izpētīt dažādu kreditoru piedāvājumus un izvēlēties piemērotāko piedāvājumu, ņemot vērā savus ikmēneša ienākumus.

Ja esi izvēlējies aizņemties naudu ātrajā kredītā, der atcerēties, ka par aizdevuma termiņa pagarināšanu vai aizdevuma summas sadalīšanu vairākos maksājumos vienmēr būs jāmaksā atsevišķi.

SMS kredīts

SMS kredīts ir viens no īstermiņa kredīta veidiem. To iespējams noformēt ar īsziņas palīdzību, tādējādi sniedzot iespēju aizņemties nepieciešamo naudas summu, atrodoties jebkurā pasaules vietā un jebkurā diennakts laikā. Tikai daži kreditori piedāvā aizņemties naudas summu līdz 1000 eiro, taču tas pārsvarā ir tādēļ, ka viens no šī kredīta pamatprincipiem ir atmaksas termiņš – parasti no 10 līdz 30 dienām.

Viens no šāda veida kredītu lielākajiem mīnusiem ir augstie procentu likmes maksājumi, taču tas nenoliedzami ir viens no labākajiem veidiem, ja naudu nepieciešams sagādāt ātri un neizejot no mājām.

Kredītkarte vai kredītlīnija 

Kredītlīniju var uzskatīt par krājkasi tavā bankas kontā – pēc tam, kad esi saņēmis kredītlīnijas apstiprinājumu, nauda tavā kontā būs pieejama jebkurā laikā, kā arī tu to varēsi atgriezt sev piemērotākajā brīdī. Protams, svarīgi atcerēties, ka kredītlīnijas atmaksa gluži tāds pats process kā jebkurš cits kredīts vai aizdevums, tas ir, kopā ar kredītdevēju, izvērtējot savus ienākums un iespējas kredītu atmaksāt, varēsi izstrādāt kredīta atmaksas grafiku. Ja esi izvēlējies kredītlīniju, vari izmantot tieši tik naudas, cik nepieciešam, t.i. 1000 eiro, kā arī tev netiks piemērota maksa par neizmantoto kredītlimitu. Kredītlīnijas vienīgā maksa ir dienas procentu likme par izmantoto summu.

Kredītkarte darbojas līdzīgi kā kredītlīnija, vienīgā atšķirības ir tāda, ka izvēloties kredītkarti, tev tiks izsniegta atsevišķa bankas karte, kurai tiks piesaistīta konkrētā kredītlīnija. Arī kredītkartes gadījumā pieejamo summu vari lietot pa daļām, izmantojot tikai tik lielu summu, kāda tev nepieciešama, vēlāk izmantoto atmaksājot. Kredītkarte ir īpaši izdevīga un piemērota, ja vēlies būt drošs un to lietot ilgtermiņā.

Pieņemot lēmumu par aizdevuma vai kredīta noformēšanu, svarīgi ne tikai izpētīt un izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu, bet arī izvērtēt savus ikmēneša ienākumus un iespējas kredītu atmaksāt.