Ātrais kredīts internetā

Bezmaksas kredītu salīdzināšana

Atrodi visizdevīgāko kredītu - viegli!

Saņem kredītu rekordīsā laikā

Ātrais kredīts internetā ir gandrīz visiem pazīstams jēdziens, kas ir dzirdēts bieži no paziņām, ģimenes un medijos. Ātrais kredīts ir viens no populārākajiem ātro aizdevumu veidiem, kuru ir iespējams noformēt pat dažu minūšu laikā, ja nauda ir nepieciešama ātri. Ātrajie kredīti internetā ir raksturīgi ar savām augstajām atmaksas procentu likmēm un īsajiem atmaksas termiņiem. Ātrie kredīti ir piemēroti situācijās, kur ir radušies neparedzami izdevumi, kuri ir steidzami jāsedz. Ja Tev ir nepieciešamība aizņemties lielāku summu uz ilgāku laika periodu, tad Tev, iespējams, būtu jāapsver kāds no citiem Monni.lv pieejamajiem kredītu veidiem. Ar visiem Monni.lv pieejamajiem kredītu veidiem Tu vari iepazīties spiežot šeit.

Kas ir ātrais kredīts internetā?

Neskatoties uz to, ka ātrie kredīti internetā ir, salīdzinoši, jauns pakalpojums, kurš Latvijas tirgū ienāca tikai 2007. gadā, taču nenoliedzami ir iekarojis nozīmīgu vietu Latvijas finansiālajā sfērā. Bieži vien nokārtot ātro kredītu ir daudz vieglāk interneta vidē, nekā dodoties uz savu bankas filiāli vai telefoniski kontaktējoties ar savu bankas konsultantu. Ņemot vērā, ka Latvijas tirgū šobrīd aktīvi darbojas vairāki desmiti dažādu kreditoru, tad, lai izturētu savstarpēju konkurenci, šīs iestādes bieži cenšas piesaistīt jaunus klientus ar dažādām akcijām. Šīs akcijas bieži vien ir ļoti elastīgi un izdevīgi nosacījumi pirmo reizi aizņemoties pie konkrētā kreditora. Šī savstarpējā konkurence starp kreditoriem ir izdevīga kredītņēmējam, jo ir iespējas atrast tieši to kreditoru, kurš vēlēsies piedāvāt visizdevīgākos nosacījumus.

Lielākā priekšrocība, izmantojot ātros kredītus internetā, ir iespēja noformēt kredītu neizejot no mājām. Tev nav jāuztraucas par laika atvēlēšanu, lai ierastos tuvākajā kreditora birojā, jo lielākoties visus ātros kredītus ir iespējams nokārtot online vidē vai telefoniski. Tas dod Tev brīvību nokārtot ātro kredītu sev visizdevīgākajā laikā un vietā. Ātrais kredīts internetā dažviet tiek dēvēts arī par kredītu online. Online kredīti savā būtībā tas pats kas ātrie kredīts internetā.

Kā saņemt ātro kredītu internetā?

Ātrais kredīts ir vienkārša un ātra iespēja īstenot sen lolotus sapņus, kā arī, gluži vienkārši, iespēja aizņemties nepieciešamos līdzekļus, ja esi nonācis grūtā finansiālajā situācijā. Tā var, piemēram, būt situācija, kur Tev pietrūkst līdzekļu, lai varētu iztikt līdz nākamajai algas dienai. Neskatoties uz to, ka ātrie kredīti var šķist ātrs un efektīvs risinājums grūtās situācijās, tad der atcerēties rūpīgi izvērtēt katru aizņēmumu, tā nepieciešamību, kā arī savas iespējas atmaksāt šo aizdevumu norunātajā laikā. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, taču tas nav vienīgais kritērijs, kas Tev ir jāievēro, lai Tu varētu saņemt kredītu.

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Neskatoties uz to, ka ātro kredītu ir iespējams saņemt jau no 18 gadu vecuma, tas var izrādīties nedaudz problemātiskāk, nekā sākumā cerēts. Ne visas nebanku kredīta kompānijas izsniedz kredītus personām, kas ir tik tikko sasniegušas 18 gadu vecumu. Saņemt kredītu 18 gadu vecumā ir iepējams, bet jāatceras, ka vairums kreditoru izsniedz kredītus personām tikai sākot no 20-21 gada vecuma un tieši tāpēc kredītu iespējas var izrādīties krietni ierobežotākas, taču ne neiespējamas.

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu internetā?

Ja esi apsvēris savas iespējas un nolēmis, ka ātrais kredīts ir vislabākais risinājums, tad Monni.lv ir šeit, lai Tev palīdzētu! Kā jau daudzkārt esam minējuši, tad kredītiestādes pašas nosaka aizdevuma nosacījumus, taču lai varētu saņemt ātro kredītu Latvijā, visizplatītākie nosacījumi ir:

  • Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam

Kā jau iepriekš tika minēts, tad vislabākās izredzes saņemt ātro kredītu Tev ir, ja esi sasniedzis 20-21 gada vecumu, jo izvēles iespējas starp kreditoriem Tev būs vislielākās. Nebanku kreditori paši nosaka vecuma ierobežojumus ātro kredītu ņēmējiem un tieši tādēļ der atcerēties, ka ierobežojumi var būt jebkur robežās no 18-75 gadu vecumam, taču visbiežāk robeža ir 20-65 gadu vecums.

  • Aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un pieeja internetbankai

Šis punkts ir īpaši svarīgs, lai Tu varētu gan ērti saņemt, gan ērti atmaksāt savu aizdevumu. Atkarībā no aizdevēja, daudzus no ātrajiem kredītiem ir iespējams nokārtot un atmaksāt neierodoties kreditora klientu apkalpošanas centrā, taču nosacījumi var atšķirties.

  • Tev ir derīga Latvijas pilsoņa pase vai pastāvīga uzturēšanās atļauja

Lai saņemtu ātro kredītu Latvijā, tad Tev ir jābūt derīgai Latvijas pilsoņa pasei, taču ja tādas Tev nav, tad Tu vari mēģināt ātro kredītu noformēt pases vietā izmantojot savu uzturēšanās atļauju.

  • Mobilā tālruņa nummurs un e-pasta adrese

Lai kredītiestāde varētu ar Tevi nonākt kontaktā Tev ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa nummurs, kā arī aktīva e-pasta adrese.

  • Nesabojāta kredītvēsture

Nesabojāta, jeb pozitīva kredītvēsture, ar kuras palīdzību Tu vari apliecināt, ka esi apzinīgs kredītņēmējs, kurš savas kredītsaistības vienmēr nokārto laikā. Kredītdevēji reti kad vēlas aizdot kredītņēmējam, kuram ir iepriekš nenomaksātas kredītsaistības vai ir bijušas problēmas laikā atmaksāt aizņēmumus. Dabūt kredītu ar sabojātu kredītvēsturi nav neiespējami, taču tas noteikti ir daudz grūtāk un ne visi kreditori vēlēsies izskatīt jūsu pieteikumu kredītam. Ja nu tomēr kredītiestāde vēlas Tev izsniegt aizdevumu, neskatoties uz sabojāto kredītvēsturi, tad kreditori var pieprasīt aizdevuma ķīlu, kas var, piemēram, būt tavs auto vai nekustamais īpašums.

  • Reguāri ienākumi

Lai kredītiestāde Tevi uzskatītu par kredītņēmēju, kas ir spējīgs atmaksāt savu kredītu laikā,  Tev ir jābūt spējīgam uzrādīt regulārus ienākumus Tavā bankas kontā. Kredītņēmēji bez regulāriem ienākumiem tiek uzskatīti par tādiem pat riska faktoriem, kā kredītņēmēji ar sliktu kredītvēsturi. Lai kreditori vēlētos izsniegt Tev kredītu, Tev ir jānodrošina regulāri ienākumi, kas pierādīs, ka esi spējīgs laikā nomaksāt savas kredītsaistības. Tā pat, kā kredīts ar sliktu vēsturi, tad kredīts bez darba vai regulāriem ienākumiem ir iespējams. Taču pārliecināt kreditoru būs daudz grūtāk un, iespējams, kreditors pieprasīs ķīlu apmaiņā pret aizdevumu.

Kā jau vairrākkārt mūsu portālā esam minējuši, tad nosacījumi, lai saņemtu ātro kredītu var atšķirties no kreditora uz kreditoru, taču austākminētie nosacījumi ir vispopulārākās prasības kreditoru starpā. Lai varētu kandidēt uz ātro kredītu ir jāaizpilda pieteikuma anketa izvēlētā kreditora mājaslapā vai klientu apkalpošanas centrā. Daudzos gadījumos, lai kreditors varētu apstiprināt Tavu personību un iesniegtos datus, Tev vajadzēs pārskaitīt 0,01 € uz kreditora bankas kontu. Kad abi šie soļi tiks izpildīti, tad attiecīgie kredītspeciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu. Galvenie faktori, kas tiks izvērtēti no Tava pieteikuma, būs sniegtās informācijas precizitāte un patiesums, Tava kredītvēsture un ienākumi. Kad kredītiestādes speciālisti būs izvērtējuši Tavu pieteikumu, Tu, telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, saņemsi aizdevuma apstiprinājumu vai atteikumu.

Pieteikties kredītam Tu vari 24 stundas diennaktī, taču kredītu pieteikumi tiek izskatīti un naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai darbadienās. No Tavas puses kredīta pieteikums neprasa daudz darba, tas aizņem tikai pāris minūtes un pieteikuma izpilde ir vienkāršs process, it īpaši, ja Tev ir iepriekšēja pieredze maksājot rēķinus internetbankā vai lietojot e-pastu.

Monni.lv mērķis ir palīdzēt Tev atrast un izvēlēties vispiemērotāko kredītu Tavām vajadzībām. Ar Monni.lv Tu vari salīdzināt pieejamos kreditorus, kuri atbilst Tavām prasībām. Kad esi izvēlējies konkrēto kreditoru, pie kura vēlies aizņemties, tad spied uz pogas „aizņemties” un seko norādījumiem aizdevēja mājaslapā.

Noderīgi atcerēties izvēloties ātro kredītu internetā

Izvēloties aizņemties kādu no ātrajiem kredītiem internetā ir svarīgi atcerēties faktorus, kas visbūtiskāk ietekmē kredīta izdevīgumu. Monni.lv ir radīts, lai Tev palīdzētu izvēlēties vislabāko kredītu un tieši tāpēc mēs esam apkopjuši faktorus, kuriem vajadzētu pievērst īpašu uzmanību izvēloties kreditoru. Pirms aizņemšanās ir vērtīgi veltīt laiku dažādo kreditoru un piedāvājumu izpētei. Pirms Tu izvēlies pie kura kreditora noformēt aizņēmumu Tev ir jāsaprot visi kreditora līgumā tipiski iekļautie nosacījumi, ierobežojumi un saistības. Atceries, ka pirmais piedāvājums, kuru Tu atrodi ne vienmēr būs tas labākais, ir vērts izvērtēt dažādas iespējas pirms lēmuma pieņemšanas.

Pirmais kredīts bez maksas

Liela daļa privāto kreditoru piedāvā tādu iespēju kā noformēt pirmo kredītu bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē,ka kredīta ņēmējam būs jāatmaksā tā pati summa, ko persona aizņēmās, bez procentu maksājumiem. Respektīvi, ja Tu aizņemies 300€ pie kreditora, kurš piedāvā bezprocentu kredītus, tad atdodamā summa būs tie paši  300€. Bez papildus procentu maksājumiem. Bezprocentu kredīti parasti tiek dēvēti par bezmaksas vai 0% kredītiem. Iespēja aizņemties bez maksas ir noteikti vislabākā iespēja, it īpaši ja nepieciešamā aizdevuma summa nav pārlieku liela un tā būs jāatmaksā īsā laika periodā. Vairāk par iespējām saņemt bezmaksas, bezprocentu jeb 0% kredītus, Tu vari lasīt šeit.

Japiebilst gan, ka iespēja aizņemties kredītu bez procentiem visbiežāk ir tikai pirmo reizi izmantojot konkrētā kreditora pakalpojumus. Ja esi atradis ātro kredītu izsniedzējs, kuram Tu dod priekšroku, tad, iespējams, Tev varētu būt interesanti izlasīt Monni.lv rakstu par lētiem kredītiem ar zemām procentu likmēm. Izlasot to, Tu vari iegūt lielāku izpratni par procentu likmēm, to nozīmi un kā atrast lētu kredītu. Lasi rakstu šeit.

Kredīta atmaksas termiņš

Vienmēr, pirms kredīta noformēšanas, ir svarīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas. Īpaša uzmanība ir jāpievērš tam, pēc cik ilga laika kredīts un iespējamie procentu maksājumi būs jāatgriež. Ir svarīgi kredītu noformēt uz tik ilgu laiku, cik Tev būs nepieciešams, lai varētu kredītu atdot laikā, neradot sev finansiālas grūtības. Ja Tu nespēsi kredītu atmaksāt laikā, tad Tu riskē saņemt augstus soda procentus un sliktakajā gadījumā nonākt parādnieku reģistrā. Jebkura veida aizdevums ir rūpīgi jāizvērtē pirms iesaistīšanās kredītsaistībās. Izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas kredītu laicīgi atmaksāt.

Ko darīt, ja nespēj kredītu atmaksāt laikā?

Ja nu tomēr sanāk nonākt neparedzētās finansiālajās grūtībās, tad ir svarīgi laicīgi censties problēmām atrast risinājumu. Vissliktākais risinājums ir vienkārši izvairīties no kredītsaistībām. Laicīgi kontaktējies ar savu kreditoru, lai izvērtētu iespējas pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Var gadīties, ka kredīta pagarināšanas noformēšana maksās dažus eiro, taču, atkarība no konkrētās situācijas, tas var būt labākais risinājums, lai neriskētu sabojāt savu kredītvēsturi uz ļoti ilgu laiku.

Procentu likme

Pirms aizņemšanās ir jāizvērtē visi izdevumi, kuri radīsies kredīta sakarā. Ir jāizvērtē, cik lielu summu nāksies pārmaksāt, atdodot kredītu, ja to nav iespējams noformēt bez procentiem. Lai efektīvi izvērtētu kredīta procentu likmi ir jāizvērtē ikmēneša procentu likme. Gada procentu likme jeb GPL ir svarīgs faktors, kurš tiek aprēķināts ilgtermiņa kredītiem, kuru atmaksas termiņš ir vismaz gads. Ātrajiem kredītiem procenti tipiski tiek aprēķināti vienam mēnesim. Ātrie kredīti bieži vien tiek ierobežoti uz 30 dienu termiņu. Tas nozīmē, ka tie ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Ja atmaksas termiņš ir tik īss, tad visvērtīgāk ir pievērst uzmanību mēneša procentu likmei.

Izvēles iespējas

Pirms kredīta noformēšanas ir svarīgi saprast, kurš kredīta veids ir vispiemērotākais Tavām vajadzībām. Monni.lv ir radīts ar mērķi, lai palīdzētu Tev izprast dažādos, Latvijas tirgū pieejamos kredīta veidus. Šeit Tu vari savstarpēji salīdzināt tos un izvēlēties vispiemerotako kredītu Tavām vajadzībām. Būtiski faktori, kuri ir jāatcerās salīdzināt starp kreditoriem ir:

  • Debitora vecums

Citiem vārdiem sakot, kurai vecuma grupai konkrētais kreditors vēlas aizdot. Ir kreditori, kas aizdod personām sākot no 18 gadu vecuma, taču citi kreditori aizdot tikai sākot no 20 vai pat 21 gada vecuma. Lielākā daļa kreditoru ierobežo aizdevumus vecuma grupai vecumā no 20-70 gadiem, taču ir daudzi kreditori, kuru vecuma ierobežojums ir 18-75 gadi.

  • Pirmais aizdevums bez maksas

Izpētot, kuri aizdevēji izsniedz pirmo kredītu bez maksas ir iespējams atrast kreditoru, pie kura ir visizdevīgāk aizņēmties un nebūs jāpārmaksā procenti, atdodot kredītu. Tādejādi ir iespējams ietaupīt naudas summu, kura var tikt izmantota lietderīgāk. Ne vienmēr tie kreditori, kuri piedāvā bezmaksas kredītus būs tie izdevīgākie. Taču ir vērts veltīt laiku kreditoru izpētei, ja ir iespējams ietaupīt un nemaksāt procentu maksājumus atdodot kredītu.

  • Iespēja aizņemties nepieciešamo naudas summu

Izvēloties kreditoru, noteikti ir jāpievērš uzmanība maksimālajām naudas summām, ko kreditori aizdod. Jebkuram kreditoram ir noteikta minimālā un maksimālā aizdevuma summa. Tas nozīmē, ka personai ir iespējams aizņemties naudas summu, kas ir noteiktajās robežās. Šeit arī noteikti ir jāpievērš uzmanība faktam, ka daži kreditori pirmo reizi debitoriem izsniedz mazāku summu, nekā klientiem, kas pie kreditora ir aizņēmušies vairākkārtīgi.

  • Kredīta atmaksas termiņš

Izvēlies sev vispiemērotāko kredīta veidu. Atkarībano tā, cik lielu summu Tev ir nepieciešams aizņemties un cik ilgā laikā Tu varēsi šo summu atdot. Lielākā daļa ātro kredītu ir jāatdod 30 dienu laikā. Ja Tu zini, ka kredītu tik īsā laikā atdot nebūsi spējīgs, tad, iespējams, labāk būtu jāizvēlas vai nu kreditors ar garākiem kredītu atdošanas termiņiem vai arī cits kredīta veids. Ar tiem kredītu veidiem, kuri ir pieejami Monni.lv Tu vari iepazīties lasot Monni.lv pieejamos rakstus.

Lai arī kuru kredīta veidu Tu neizvēlētos, tad atceries rūpīgi izvērtēt aizņēmuma neatliekamību. Monni.lv ir šeit, lai palīdzētu Tev salīdzināt pieejamos aizdevuma veidus un Latvijas tirgū populārākos kreditorus. Mēs vēlamies Tev palīdzēt. Bet tā ir Tava atbildība pieņemt lēmumu par kredīta nepieciešamību un kura kreditora pakalpojumus Tu vēlies izmantot. Aizņemies atbildīgi un tikai tad, ja tas ir absolūti nepieciešams, kā arī rūpīgi izvērtē savu spēju kredītu atmaksāt.